Szczoteczka Elektryczna Opinie

DiamondClean jest dla Philipsa tym, czym iO9 dla Oral-B, ale nie jest tak drogie i ma elegancką główkę szczoteczki w kształcie rombu. Jest to model soniczny, z czterema trybami szczotkowania, w tym wybielaniem i zdrowiem dziąseł oraz trzema intensywnościami. Oral-B ’ S Stages (£20) to elektryczna szczotka dla dorosłych przeznaczona dla dzieci 3+, ze zmniejszoną główką szczoteczki i wyjątkowo miękkim, przyjaznym dla dziąseł włosiem. Dostajesz dwa tryby zasilania, dwuminutowy timer z 30-sekundowymi wibracjami, który informuje, kiedy przejść do innej sekcji ust i wymienną główkę szczoteczki, co nie zawsze ma miejsce w przypadku elektrycznych szczotek dla dzieci. Potrzeba więcej niż czarno-białej grafiki na uchwycie i zdjęcia uśmiechniętych nastolatków na opakowaniu, aby wzbudzić zainteresowanie nastolatków zdrowiem jamy ustnej.

Podczas gdy główki włosia pozostają takie same, nowy magnetyczny układ napędowy iO przenosi energię silnika bezpośrednio na końcówki włosia. Tak więc nie tylko silnik napędza obrót włosia, ale także wykorzystuje część tej energii, aby delikatnie wibrować główkę szczoteczki w tym samym czasie. Szczególnie podoba nam się biała główka szczoteczki 3D z plastikową miseczką polerującą oraz Głowica FlossAction, która została zaprojektowana tak, aby zapewnić głębokie czyszczenie między zębami. Uchwyt daje wybór sześciu trybów pędzla i ostrzega, gdy używasz zbyt dużego nacisku. Wykorzystuje akumulator litowo-jonowy, który można ładować w dogodnym dla siebie czasie i trwał przez 31 szczotek na jednym ładowaniu. Elektryczne szczoteczki do zębów i nici dentystyczne mogą naprawdę zmienić rutynę higieny jamy ustnej.

  • Technologia szczoteczek do zębów nabrała tempa, czyniąc ręczne szczoteczki do zębów przeszłością.
  • Połączenie pięciu trybów czyszczenia, trzech ustawień intensywności i czterech różnych głowic oznaczało, że spędziliśmy wieki szczotkując, wybielając, polerując, a nawet czyszcząc język.
  • Funkcje te są zabawne i mogą być przydatne, jeśli często skąpisz lub zaniedbujesz treningi dentystyczne, ale nie są one w żaden sposób niezbędne.
  • Wszystkie testowane tutaj modele zapewnią czyste zęby, nawet jeśli różnią się one znacznie pod względem technologii szczotkowania, żywotności baterii, akcesoriów, dodatkowych funkcji i ceny.

Ale jeśli jesteś zainteresowany zmianą, może to być dość zniechęcające podczas przeglądania ogromnych dostępnych opcji. Ogólnie rzecz biorąc, Szczoteczki elektryczne zostały podzielone na cztery podstawowe typy. Najtańsze szczotki mają obrotową główkę z włosiem, która obraca się z prędkością, aby usunąć płytkę nazębną. Powyżej tych znajdziesz pędzle, które oscylują, obracając się szybko w jedną stronę, a następnie w drugą wiele tysięcy razy na sekundę, aby szorować zęby, zwykle jeden ząb na raz. Podobnie jak jego poprzednik, do wyboru jest wiele trybów szczotkowania, w tym wybielanie, intensywne i czyszczenie języka.

Większość nowoczesnych modeli jest wyposażona w dwuminutowe liczniki czasu, wiele trybów czyszczenia i czujniki ciśnienia, aby zapewnić optymalne szczotkowanie. Niezależnie od tego, czy używasz szczoteczki elektrycznej, czy konwencjonalnej, należy myć zęby dwa razy dziennie. Elektryczna szczoteczka do zębów nie sprawi, że szczotkowanie zębów szybciej albo; staraj się spędzić co najmniej dwie do trzech minut czyszczenia zębów tak, że każda powierzchnia jest pokryta i czyszczona. Podobnie jak Genius 9000 Oral-B i iO9, Genius X oferuje wiele trybów szczotkowania i wykrywanie nacisku dziąseł, a inteligentny pierścień 360 stopni świeci na czerwono, gdy zastosujesz zbyt duży nacisk.

Popularne Produkty W Makijaż

Jeśli nie planujesz ładowania szczoteczki do zębów, gdy nie jest używana, powinieneś poszukać nowszych modeli z baterią litowo-jonową. Dzięki jednemu z nich możesz szczotkować bez ładowania przez okres od dwóch do sześciu tygodni, w przeciwieństwie do siedmiu dni, które możesz mieć ze starszych szczotek. Może to być wszystko od co kilka tygodni do co sześć miesięcy, a jeśli głowice szczotek są drogie, koszty eksploatacji wkrótce się zwiększą.

Gdy używasz aplikacji Oral-B, otrzymasz spersonalizowane informacje zwrotne na temat szczotkowania, w tym ogólny wynik i ilustrowane sugestie dotyczące lepszego krycia. Oferuje sześć trybów szczotkowania, w tym sensitive i whitening, a także zintegrowany Quad pacer. Jeśli chcesz, możesz zapisać się do poręcznej miesięcznej subskrypcji wymiennych główek szczoteczek, pasty do zębów i innych produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

Małe Urządzenia Do Gotowania

Nie jest dużo większa niż standardowa szczoteczka ręczna, dzięki czemu świetnie nadaje się do podróży lub po prostu nie zaśmieca łazienki, a po kilku dniach użytkowania nasze zęby były gładsze niż przy użyciu starego modelu obrotowej głowicy szczoteczki. Każdy model elektryczny wykona lepszą pracę niż ręczna szczotka, ale to prawie dotrzymało kroku liderom rynku, nie kosztując przy tym złotej korony. Tak, bo kiedy przychodzi czas na nową szczoteczkę do zębów, wystarczy wymienić tylko głowę. Nie, ponieważ są one nadal wykonane z plastiku i po ich żywotności, muszą iść na wysypisko. Chociaż głowice szczoteczek generalnie nie nadają się do recyklingu, warto zauważyć, że ponieważ Szczoteczki elektryczne działają dłużej, nie trzeba ich wymieniać tak często, jak ręczne. Co więcej, głowice są znacznie mniejsze niż cała ręczna szczoteczka do zębów, co prowadzi do mniejszej ilości odpadów z tworzyw sztucznych.

Szczotka szczoteczki elektrycznej ma obrotowe kępki lub wibrującą głowicę, która zapewnia wiele działań potrzebnych do dokładnego czyszczenia. „Inteligentne” szczoteczki do zębów z obsługą Bluetooth cieszą się coraz większą popularnością. Współpracują z aplikacjami towarzyszącymi, dzięki którym czas na pędzle, prowadzenie dziennika aktywności i dostarczanie wskazówek dotyczących higieny jamy ustnej lub fragmentów wiadomości. Funkcje te są zabawne i mogą być przydatne, jeśli często skąpisz lub zaniedbujesz treningi dentystyczne, ale nie są one w żaden sposób niezbędne. Są również w dużym stopniu uzależnione od jakości samych aplikacji i od tego, jak jesteś przygotowany, aby codziennie rano zabierać smartfona do łazienki na szczotkowanie. Jeśli jesteś szczoteczką z głową w dół lub lubisz wędrować po łazience podczas polerowania swoich gnasherów, otrzymasz bardzo niewiele korzyści.

Najlepsze Elektryczne Szczoteczki Do Zębów, Które Utrzymują Zęby Zdrowe, Jasne I Perłowo Białe

Plus, chociaż nie masz wszystkich dodatkowych szczotek lub szkła do ładowania flagowego modelu, nadal jest wyposażony w poręczną ładowarkę USB, co sprawia, że jest to fantastyczna szczoteczka do zębów zarówno do domu, jak i do podróży. Wciąż nie jest to coś, co można nazwać tanim, ale jest to szczotka premium w cenie, którą można łatwiej połknąć. Prawidłowa higiena jamy ustnej jest niezbędna, jeśli pragniesz pięknego i zdrowego uśmiechu. Dlatego Notino oferuje najlepsze Szczoteczki elektryczne w przystępnych cenach. W zależności od wymagań można znaleźć elektryczne szczoteczki do zębów, które są dostarczane ze stacją dokującą i są ładowane przez sieć lub są zasilane bateryjnie. Niektóre Szczoteczki elektryczne są dostarczane z ładowarką podróżną dla dodatkowej wygody.

Znajdź najlepszą szczoteczkę elektryczną dla siebie z naszą szeroką gamą marek dostępnych dla całej rodziny. Kupuj nasze innowacyjne Szczoteczki elektryczne Foreo w różnych jasnych odcieniach, od różowego po baby blue. Alternatywnie możesz wybrać szczoteczkę” sonic „lub” ultradźwiękową”, która ma głowicę, która bardzo szybko wibruje w częstotliwościach, które buff powierzchni zęba i zmusić pastę do czyszczenia między zębami. Szczoteczki ultradźwiękowe są jednym z najszybszych typów wszystkich, tworząc miliony fal dźwiękowych na minutę, aby wcisnąć specjalną pastę do zębów „nano bubble” do zębów i dziąseł, pomagając czyścić i chronić je z jeszcze większą wydajnością. Być może najlepszą rzeczą w tej szczotce jest jej cena, co sprawia, że jest to świetna szczotka okazyjna lub podróżna. Badania sugerują, że Szczoteczki elektryczne są lepsze w usuwaniu płytki nazębnej niż szczotki ręczne.

Jasne, nie jest tak luksusowy jak wysokiej klasy modele Oral-B, ale nie jest też szalenie drogi, co czyni go najlepszą wartością szczotek Średniej klasy. Ponieważ Elektryczne Szczoteczki Do Zębów wytwarzają szereg ruchów, sprawia to, że są łatwiejsze w użyciu w porównaniu do ręcznego czyszczenia zębów. Za pomocą szczoteczki elektrycznej można znaleźć odpowiednie działanie czyszczące, które działa na usta i wszystko, co musisz zrobić, to poprowadzić szczoteczkę do zębów wzdłuż zębów. W głowicy szczoteczki znajduje się silikonowy element do delikatnego polerowania plam, ale nie ma czujnika ciśnienia. Jego żywotność baterii jest doskonała, dając ponad trzy tygodnie soku, zanim miga wskaźnik ładowania, i jest wyposażony w podstawę ładującą USB dla wygody on-the-go.

Odpowiednia szczoteczka elektryczna nie tylko oczyści zęby i uczyni je perłowo białymi, ale także delikatnie masuje dziąsła. Można również znaleźć elektryczne szczoteczki do zębów z czujnikiem, który pomaga monitorować ciśnienie wywierane na zęby podczas szczotkowania, aby zapobiec uszkodzeniom. Inne szczoteczki do zębów, mają skrobak do języka, aby utrzymać całe usta czyste. Jeśli wolisz używać ręcznej szczoteczki do zębów, wybierz taką z wygodnym uchwytem i miękkim włosiem-szczotki z twardym włosiem mogą uszkodzić miękką tkankę jamy ustnej.

Doskonała technologia dźwiękowa Philips Sonicare pulsuje płyn między zębami i wzdłuż linii dziąseł, podczas gdy szczoteczki dźwiękowe delikatnie i skutecznie usuwają płytkę nazębną, aby poprawić zdrowie dziąseł. Uzależnieni od kawy, którzy chcą, aby przebarwione zęby znów błyszczały, powinni dać temu zestawowi wybielającemu szansę. Szczoteczka soniczna szybko wibruje, aby poradzić sobie z powierzchniowymi plamami, a dołączona Pasta do zębów i żele wybielające celują i neutralizują żółknięcie.

Przy tak szerokiej gamie szczoteczek do zębów dostępnych w różnych cenach, Może być trudno zdecydować, ile wydać. Nasze Recenzje pokazują, że nie ma bezpośredniego związku między ceną a jakością – możesz zapłacić mniej niż £50 za najlepszy zakup lub ponad £100 za elektryczną szczoteczkę do zębów, która nie osiąga tego poziomu. Jest prosty, ale pięknie wykonany; konstrukcja jest smukła, a metalowy uchwyt graniczy z luksusem. Główka szczoteczki jest miękka i ma silikonowe włosie wokół krawędzi do delikatnego czyszczenia dziąseł. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry sposób, aby upewnić się, że trzymasz się szczotkowania dwa razy dziennie i ma imponujący 1 miesiąc żywotności baterii, aby upewnić się, że nie ładujesz cały czas. Y-Brush jest dostarczany z małym etui, aby ułatwić podróżowanie, chociaż koszt zastępczych szczotek (£26), które musisz chwytać co sześć miesięcy, może z czasem zacząć się sumować.

Modele Sonicare wibrują z bardzo wysoką częstotliwością, wytwarzając ponad 30 000 pociągnięć szczoteczki na minutę – a także „fluid dynamics” – techniczne określenie wibracji szczoteczki mieszającej płyny wokół zębów, aby pomóc usunąć więcej płytki nazębnej. Główne szczotki mocy dostępne na rynku to Oral B i Sonicare, ale ważne jest, aby wiedzieć, że mają różne tryby działania. Aby mieć czyste i zdrowe usta trzeba używać odpowiednich produktów do pielęgnacji zębów.

Istnieje pięć różnych trybów, w tym jeden dla zdrowia dziąseł, i możesz pobrać aplikację, która śledzi, gdzie myłeś i które zęby przegapiłeś. Aplikacja jest świetna, jeśli masz problemy z dziąsłami lub naprawdę chcesz poświęcić dużo czasu na poprawę higieny jamy ustnej. Jest to jedna z najdroższych szczoteczek do zębów, które testowaliśmy, ale ma wiele funkcji, w tym wiele trybów szczotkowania i czyszczenia, a także typy głowic szczotek. I to jedna z najlepszych szczoteczek do zębów, z którymi spotkaliśmy się do usuwania płytki nazębnej. Badania pokazują, że Szczoteczki elektryczne są bardziej skuteczne w czyszczeniu zębów i ochronie przed chorobami dziąseł, jeśli są używane prawidłowo i przez zalecany czas. To dlatego, że wibracje włosia działa bardzo ciężko, aby usunąć płytkę nazębną z zębów i zmniejszyć ryzyko zapalenia dziąseł.

Możesz znaleźć elektryczne szczoteczki do zębów z szeroką gamą funkcji, które pomogą poprawić zdrowie jamy ustnej. Jedną z kluczowych cech, na które należy zwrócić uwagę, jest szczoteczka do zębów z zegarem. Niektóre szczoteczki elektroniczne mają ustawienie przypomnienia, które informuje, kiedy nadszedł czas, aby wymienić głowicę szczoteczki dla poprawy zdrowia jamy ustnej. Przegląd badań wykazał, że ogólnie rzecz biorąc, Elektryczne Szczoteczki Do Zębów usuwają więcej płytki nazębnej i zmniejszają zapalenie dziąseł niż ręczne szczoteczki do zębów w porównaniu ze zwykłą ręczną szczoteczką do zębów. Jeśli używasz małej szczoteczki elektrycznej z głową, takiej jak Oral-B, okrągła, oscylująca głowa może ułatwić dotarcie do tych niewygodnych obszarów, szczególnie obszarów z tyłu ust.