Tanie Karty Graficzne, Kupony I Oferty Online Na Sprzedaż W 2021 Roku

GeForce RTX 2080 Super to najnowsza wysokiej klasy karta graficzna oparta na architekturze Turinga, która zapewnia jedwabiście płynną liczbę klatek na sekundę w grach w rozdzielczości 4K i VR. Wyposażony w 3072 rdzenie i aż 8 GB pamięci GDDR6, RTX 2080 Super jest najmocniejszą kartą graficzną do gier na rynku i jest idealnym połączeniem z monitorem o wysokiej rozdzielczości lub zestawem słuchawkowym VR. GeForce RTX 2080 ti to najnowsza wysokiej klasy karta graficzna oparta na architekturze Turinga, która zapewnia jedwabiście płynną liczbę klatek na sekundę w grach w rozdzielczości 4K i VR. Wyposażony w 4352 rdzenie i aż 11 GB pamięci GDDR6, RTX 2080 ti to najpotężniejsza karta graficzna do gier na rynku i jest idealnym połączeniem z monitorem o wysokiej rozdzielczości lub zestawem słuchawkowym VR. RTX 3070 to piąta najpotężniejsza karta graficzna GeForce z serii 30, oparta na architekturze Ampere i zapewniająca płynną liczbę klatek na sekundę w grach 1440p i VR.

  • Najnowsza wersja kart graficznych GeForce firmy NVIDIA wykorzystująca architekturę „Turinga”; GeForce GTX 1660 ti to najbardziej przystępna cenowo karta, która wykorzystuje ogromny skok do nowego procesu 12 Nm.
  • Model 1660 wykorzystuje architekturę Turinga zaimplementowaną w ofercie RTX, ale w połączeniu z powszechnie dostępną pamięcią VRAM GDDDR5.
  • Znalezienie taniej karty graficznej w 2021 roku nie jest łatwym zadaniem, które potrwa chwilę.
  • Jest to karta, która zapewnia niesamowitą wydajność 1440p w grach triple-A, nawet z włączonym ray tracingiem w grach, które ją obsługują.
  • GeForce RTX 3080 firmy Nvidia to po prostu potężna karta graficzna, oferująca Gaming nowej generacji w rozdzielczości 4K i 60 klatek na sekundę.

GTX 1660 Super działa tak szybko, jak GTX 1070 przy mniejszym zużyciu energii, i radzi sobie z 1080p całkiem dobrze, ale obecne warunki rynkowe sprawiają, że kupowanie jakiejkolwiek karty jest wątpliwe. Karty graficzne są używane przez graczy, aby zapewnić im jak najwięcej z ich gier PC, więc zainstalować nową kartę graficzną w komputerze i zwiększyć swoje wrażenia z gier. Karty graficzne są również używane przez projektantów, którzy potrzebują lepszej obsługi grafiki ze swojego komputera.

Box.co.uk zaopatrz się w najpopularniejsze i najnowsze serie kart graficznych najlepszych marek, takich jak ASUS, Gigabyte, MSI, Palit, Sapphire i wiele innych. Wszystkie oparte na technologii NVIDIA GeForce lub AMD Radeon zapewniają wiodącą w branży wydajność. Testujemy i przeglądamy wszystkie główne układy GPU i przeprowadziliśmy szeroko zakrojone testy zużycia energii karty graficznej, przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Ostatnio nasze artykuły o premierze Radeon RX 6800 XT i GeForce RTX 3060 ti zawierały wyniki testów najnowszych układów GPU działających na Core i9-9900k, Core I K i Ryzen X. Zasadniczo trzy procesory są dość blisko siebie, choć różnią się w zależności od gry i ustawień .

To, co przynosi to więcej niż wszystkie inne karty graficzne, które widzieliśmy do tej pory, to ilość rdzeni. Jeśli szukasz nowoczesnej, podstawowej karty graficznej, która zapewnia rozsądną wydajność w cenie poniżej 250 USD, 1660 jest wyborem dla Ciebie. Model 1660 wykorzystuje architekturę Turinga zaimplementowaną w ofercie RTX, ale w połączeniu z powszechnie dostępną pamięcią VRAM GDDDR5. Wybór odpowiedniej karty graficznej zależy oczywiście od budżetu, a także rodzaju komputera, który będziesz aktualizował. Po pierwsze, możesz uaktualnić kartę graficzną tylko w komputerze stacjonarnym, a nie laptopie. Możliwe jest zwiększenie wydajności karty graficznej w laptopie poprzez dodanie zewnętrznej karty graficznej, dołączonej przez Thunderbolt.

Promocje I Oferty Kart Graficznych

GeForce RTX 2060 Super to najnowsza karta graficzna Klasy średniej oparta na architekturze Turinga, która zapewnia jedwabiście płynną liczbę klatek na sekundę w grach w wysokich rozdzielczościach. Wyposażony w 2176 rdzeni i 8 GB pamięci GDDR6, RTX 2060 Super jest wydajną kartą graficzną idealną do gier w rozdzielczości 1440p i jest idealnym połączeniem z monitorem do gier lub zestawem słuchawkowym VR. RTX 3060 to podstawowa karta graficzna GeForce z serii 30, oparta na architekturze Ampere, zapewniająca płynną liczbę klatek na sekundę w grach 1080p i VR. Wyposażony w 3584 rdzenie CUDA i 12 GB pamięci GDDR6, RTX 3060 zapewnia atrakcyjne wrażenia w grach.

W przeciwieństwie do innych chińskich kart graficznych, Sapphire jest dostępny na całym świecie. Sapphire zapewnia niezawodną kartę graficzną do gier PC o wysokiej wydajności i przystępnej cenie. Oprócz niedrogich kart, zaspokajają również elitarny rynek komputerów do gier dzięki wysokiej klasy kartom.

Karty te zostały zmodyfikowane w celu uzyskania niższego hash rate, co czyni je mniej pożądanymi w kopaniu kryptowalut, a jednocześnie idealnymi do gier. Zaletą procesorów graficznych lite hash rate jest to, że ich cena i dostępność powinny pozostać bardziej stabilne, umożliwiając graczom kupowanie najwyższej klasy kart graficznych bez konieczności walki ze skalperami kupującymi w dużych ilościach, aby sprzedać je górnikom. Jednak RX560 walczy trochę w grach 1080p 144Hz, ale jest to jedyny minus tej karty graficznej. Wyposażony jest w 8GB pamięci GDDR5, 256-bitowy interfejs pamięci oraz zegar bazowy 1257mhz, który jest całkowicie przetaktowalny.

Karty graficzne przekształcają dane z jednostki przetwarzania komputera w obrazy, które ostatecznie wyświetlają się na monitorze. Podczas gdy większość nowoczesnych komputerów PC ma wbudowane układy graficzne, ludzie, którzy regularnie korzystają z oprogramowania multimedialnego, gracze i projektanci, mogą potrzebować czegoś bardziej zaawansowanego i zaawansowanego technologicznie. Działa najlepiej w połączeniu z monitorem HD, zapewniając zaawansowane przetwarzanie grafiki i lepszą jakość obrazu. Nvidia 2080 TI jest nadal jedną z najszybszych kart graficznych-a tym samym jedną z najlepszych kart graficznych, które trafiają w niektóre oczy, jeśli mierzymy rzeczy po czystej mocy i liczbach.

Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania nad wieloma kartami graficznymi z całego miejsca i uznaliśmy je za najlepsze tanie Karty graficzne na rynku w 2021 roku. Na szczęście nadal istnieje wiele tanich kart graficznych na rynku, które oferują wyjątkową wydajność za bardzo rozsądną cenę. Wybór niedrogiej karty graficznej może być nieco mylący, zwłaszcza jeśli jesteś nowicjuszem. Oto główne wykresy mocy z naszych testów, wraz z prędkościami zegara, temperaturami i prędkościami wentylatora — i ponownie przetestowaliśmy GTX 1650 Super, Aby uzyskać poprawne dane. Określenie wydajności czystej karty graficznej najlepiej wykonać, eliminując wszystkie inne wąskie gardła — przynajmniej w jak największym stopniu.

Zapewnia równowagę między ceną a wydajnością między RTX 3070 a RTX 3090 i jest to droga, jeśli chcesz być w stanie zwiększyć graficzne dzwonki i gwizdki bez całkowitego wyczyszczenia konta bankowego . Każdy będzie w innym punkcie na wykresie cena vs wydajność, jeśli chodzi o wybranie aktualizacji karty graficznej, ale uważamy, że Nvidia GeForce RTX 3070 wygra wielu fanów, nawet przy pewnej sztywnej konkurencji. Może to być Karta graficzna Ampere, która najlepiej odpowiada Twojemu budżetowi i wymaganiom gier. W naszym przewodniku znajdziesz niedrogie Karty graficzne, które zapewniają wspaniałe wrażenia w grach i doskonały stosunek jakości do ceny, a także odkryjesz najnowsze, najlepsze karty graficzne, które są pełne najnowocześniejszych technologii takich jak Nvidia i AMD. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się przejść do rozdzielczości 4K, Nvidia RTX 3070 to najlepsza karta, którą przetestowaliśmy i którą obecnie polecamy większości kupujących. Karta ma tę samą architekturę rdzenia co RTX 3080 i podczas testów oferowała doskonałą wydajność HD i 1440p, nawet z włączonym ray tracingiem.

Radeon Rx 6800

Seria GT jest dla podstawowych potrzeb grafiki komputerowej – – – niektóre przypadkowe gry, ale nic naprawdę wymagającego. Jeśli kiedykolwiek słyszałeś słowa” Radeon™ „lub” GeForce® ” rzucane wokół, prawdopodobnie jest to dyskusja na temat oddzielnych kart graficznych. Oddzielne karty graficzne są fizycznie oddzielone od głównej płyty głównej komputera i posiadają własną dedykowaną pamięć .

W tym czasie można również znaleźć sprzedaż kart graficznych w sklepach takich jak Currys, Maplin i eBay. Gwarantuje to, że AMD Radeon RX 5600XT wykona wszystkie gry, które poprzednie karty mogą robić z nieznacznie ulepszonymi ustawieniami graficznymi, oferując tym samym lepszą liczbę klatek na sekundę. GeForce 1660 Ti został zaprojektowany tak, aby uruchamiać tę samą formę gier z tymi samymi ustawieniami, co GTX 1660 Super i że badania w świecie rzeczywistym wykazały, że oferuje to znacznie wyższą liczbę klatek na sekundę niż jego nieznacznie tańszy względny. W cenie 280 dolarów kosztuje o 40 dolarów więcej niż GTX 1660 Super, ale oferuje lepszą liczbę klatek na sekundę. Jeśli wiesz coś o dziedzinie sportu, wyższa liczba klatek na sekundę jest równoznaczna z doskonałym doświadczeniem w grach. Jest to karta, która zapewnia niesamowitą wydajność 1440p w grach triple-A, nawet z włączonym ray tracingiem w grach, które ją obsługują.

AMD twierdzi, że wyostrzy grafikę prawie bez wpływu na wydajność w grach, które ją obsługują. Chociaż w tej chwili jest to bardziej chwyt niż funkcja, jeśli zostanie przyjęty szerzej, może to być sposób dla AMD, aby złagodzić brak wbudowanej obsługi RT i DLSS na swoich częściach. RTX 3080 nie jest obecnie najszybszą kartą graficzną na rynku – to wyróżnienie trafia do Nvidii GeForce RTX 3090. Ale ponieważ RTX 3090 kosztuje dwukrotnie więcej niż i tak absurdalnie drogi RTX 3080, oferując tylko nieznacznie zwiększoną wydajność kodowania w prawie wszystkich scenariuszach, po prostu nie możemy polecić RTX 3090 do edycji wideo. Podobnie jak prawie wszystkie karty graficzne, różni producenci płyt tworzą własne warianty GTX 1660 Super i o ile nie zależy ci na każdej ostatniej klatce na sekundę w wydajności gier, wydawanie dodatkowych pieniędzy na fabrycznie podkręconą wersję nie jest tego warte.

GeForce GTX 1050 TI jest oparty na najnowszej architekturze Pascal, która zapewnia niesamowitą wydajność przy bardzo małym zużyciu energii. Wyposażony w 768 rdzeni i 4 GB pamięci GDDR5 model GTX 1050 Ti zapewnia płynną liczbę klatek na sekundę we wszystkich grach w rozdzielczości 1920 x 1080. To powiedziawszy, dzięki ciągłym wzrostom cen Nvidii z wprowadzeniem każdej nowej generacji kart GeForce, RTX 3060 ti poleca teraz duże pieniądze za to, co wciąż jest tylko kartą Średniej klasy. Ale z konkurencyjnych kart graficznych AMD zbliża się krótki do wydajności edycji wideo, jeśli chcesz szybki czas eksportu, masz niewielki wybór, ale do zaciskania zębów i zapłacić tę zawyżoną cenę. Zbudowany na 12nm, dostajesz 2,304 rdzenie GPU, najwyższą prędkość zegara 1,545 MHz i 8 GB pamięci VRAM do zasilania swoich gier, dzięki czemu jest to niewątpliwie jedna z najlepszych wartości kart graficznych AMD, które możesz teraz odebrać. Chociaż RX 570 pozostaje jedną z najlepszych kart 1080p, najnowsze gry mogą wymagać nieco bardziej wydajnej karty, zwłaszcza jeśli celujesz w wysoką liczbę klatek na sekundę.

Najlepsze Karty Graficzne Do Edycji Wideo W 2021 Roku

Niestety, pomimo walki Chin z górnictwem kryptowaluta, ceny Bitcoin i Ethereum odbiły się , co potencjalnie oznacza, górnicy mogą chcieć spróbować rozszerzyć. Rentowność wydobycia GPU spadła z miejsca, w którym była na początku tego roku, ale nie jest wystarczająco niska, aby całkowicie zatrzymać górników. MSI Gaming X Trio 1080 Ti oferuje naprawdę zdumiewający wyświetlacz, łącząc wysoką wydajność z dużą wydajnością. Ta karta graficzna MSI jest gotowa do pracy z VR i oferuje kompatybilność z większością zestawów słuchawkowych VR z niskim opóźnieniem. Wentylator MSI TORX 2.0 wspomaga konstrukcję termiczną TRI FROZR, aby zapobiec przegrzaniu.

Może nie udostępniać zupełnie nowej pamięci RAM GDDR6X swojego brata 3080, ale może iść toe-to-toe z najwyższej klasy karty serii 20 w 2080ti. To pokazuje skok, który oferuje ta generacja, i jest wyolbrzymiony przez fakt, że 3070 kosztuje ułamek ceny 2080ti. To naprawdę doskonały stosunek jakości do ceny i stanowi świetny sposób, aby w końcu uaktualnić i objąć to pokolenie. Jeśli jednak masz komputer Mac Pro tower 2019 i chcesz uaktualnić kartę graficzną, AMD jest jedyną opcją dla systemu macOS.

Tanie Karty Graficzne Oferty, Kody Kuponów I Oferty Na Sprzedaż

Często za mniej niż $200 patrzymy na kartę graficzną zdolną zapewnić imponującą częstotliwość klatek 1080p przy nawet najwyższych ustawieniach w grze. Oczywiście ważne jest również, aby uniknąć budowania systemu z szyjką butelki, więc powinieneś dążyć do sparowania wybranej karty graficznej z odpowiednio Wydajnym Procesorem, pamięcią RAM i innymi komponentami. Ogólnie zalecamy konstruktorom systemów pulchny dla co najmniej 8GB PAMIĘCI RAM systemu, przy czym 16GB jest opłacalną aktualizacją. Jeśli używasz procesora AMD Ryzen lub głównego procesora Intela, korzystanie z dwóch modułów pamięci RAM w trybie dwukanałowym lub nawet czterokanałowym zapewnia, że nie ograniczasz wydajności. Znalezienie taniej karty graficznej w 2021 roku nie jest łatwym zadaniem, które potrwa chwilę.

Zapewnia to żywą grafikę, która zapewnia wysoką częstotliwość klatek i niskie opóźnienia, a nawet umożliwia przesyłanie strumieniowe do mas bez uszczerbku dla wydajności. Typ pamięci wybranej karty graficznej określi, jak dobrze karta działa, ponieważ dyktuje to rodzaj i ilość pamięci RAM na karcie,a także szybkość taktowania. Dzięki różnym rodzajom pamięci do wyboru, w tym DDR4, DDR5 i GDDR6, możesz mieć pewność, że znajdziesz idealną kartę graficzną dostosowaną do Twoich potrzeb. Ta karta graficzna wykazuje wyjątkową wydajność w najnowszych grach, jednak nie oczekuj 60 klatek na sekundę przy wysokich ustawieniach na wyświetlaczu 1080p. Posiada prawie kompletny układ GA102, oparty na architekturze Ampere, więc nie ma miejsca na nową kartę Titan. Nvidia powiedziała również, że 3090 przynosi wydajność klasy Titan i funkcje do marki GeForce.

Karta Graficzna Pny Nvidia Geforce Gtx 1650 4gb Dual Fan 128

Twórcy systemów wydają się cieszyć bardziej stabilną dostawą kart graficznych, a podczas gdy niektórzy nadal oczekują opóźnień, masz przynajmniej gwarancję komputera z GPU in situ w końcu. Z tego powodu jest to po prostu lepszy zakup dla każdego gracza PC bez ukrytych motywów odmiany Pro-creator. Ale nie bez powodu nie jest to numer jeden w naszym Przewodniku po kartach graficznych, a to po prostu ze względu na fakt, że nie jest to dużo lepsze niż RTX 3080, a czasami wcale. To kolejny $300 na szczycie ceny RTX 3080, i można mieć nadzieję na wyższą wydajność zarówno w rasteryzowanych i ray tracingu obciążeń.