Urządzenia

Jest nawet na tyle sprytny, aby wysłać powiadomienie na telefon, jeśli brakuje Ci tabletek lub środków do płukania. Doskonale sprawdza się w suszeniu-szczególnie tworzyw sztucznych, które często wychodzą na mokro – i ma 29-minutowe „Szybkie” Pranie. Również ustawienie delikatnego szkła 40ºC jest idealnym programem do przygotowania się do rozrywki. Podczas przeglądania pamiętaj, że w tym roku zmieniły się wskaźniki efektywności energetycznej , a najbardziej wydajne zintegrowane zmywarki do naczyń mają teraz ocenę D. Średni czas cyklu wynosi około 30-60 minut dla „szybkiego prania”, 90-120 minut dla” normalnego „cyklu i do czterech godzin dla” ciężkiego ” prania.

Jeśli dopływ wody jest przeznaczony do podłączenia do gorącego kranu może również zaoszczędzić na czasie pracy, więc jest coś, co należy wziąć pod uwagę przy zakupie zmywarki. Standardowe testy, monitorowane przez normy handlowe, są przeprowadzane w całej branży, a producenci są odpowiedzialni za klasyfikację własnych maszyn, biorąc pod uwagę zużycie wody, wydajność mycia i suszenia. Ilość dostępnego miejsca nie musi dyktować, czy można dostać zmywarkę. Pełnowymiarowe zmywarki i modele slimline zaprojektowano tak, aby zmieściły się pod standardowym blatem roboczym – niektóre z nich mają nawet zdejmowany blat, jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni.

Według Joe Payne ’ a z Energy Saving Trust, jeden średni cykl zmywarki kosztowałby tyle samo energii i wody, co podgrzewanie sześciu misek z wodą do mycia w zlewie lub ciągłe uruchamianie gorącego kranu przez dziewięć minut. Jeśli zwykle zajmuje ci ponad dziewięć minut, aby przejść przez naczynia, lub używasz więcej niż sześć miski do mycia wypełnione ciepłą wodą, korzystanie ze zmywarki byłoby bardziej opłacalne opcja. Doskonale sprawdza się również w innych obszarach, od punktowej oceny energetycznej po szybkie mycie przez 30 minut-dar niebios, gdy się spieszysz. Tryb ciszy maszyny redukuje hałas do minimum, dostosowując program eco, co pomaga również zwiększyć efektywność energetyczną. Więc nie tylko jest bardzo cichy, ale jest również lepszy dla środowiska.

Funkcja VarioSpeed zapewnia doskonałe czyszczenie, ale w połowie czasu standardowego cyklu. W sumie jest sześć programów, więc bez względu na to, co myjesz, będzie to ustawienie zaprojektowane tak, aby jak najlepiej o to zadbać. Wykorzystuje również technologię SilentPlus, więc jeśli próbujesz gotować w tym samym czasie lub mieszkasz w otwartej przestrzeni, nie będzie Ci to przeszkadzać. Górna półka z regulacją wysokości i dodatkowy kosz na sztućce dają swobodę w zakresie sposobu ładowania, a timer opóźnienia pozwoli Ci wyczyścić wszystko, kiedy najlepiej Ci odpowiada.

Oszczędzają jednak mniej niż 25% energii i wody zużywanej do pracy przy pełnym obciążeniu. Aby zaoszczędzić, poczekaj, aż zmywarka jest pełna przed uruchomieniem cyklu. Możesz użyć aplikacji, aby zdalnie sterować zmywarką i pomóc wybrać najlepszy cykl, w zależności od tego, jak brudne są Twoje talerze.

Okazało się, że pasuje prawie do każdego pudełka; jest umiarkowana cenowo, cicha podczas pracy i posiada trzeci stojak na sztućce, który zwiększa wygodę projektowania. Ponadto, oczywiście, zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia z płytkami pojawiającymi się nieskazitelnie. Od tego, jak łatwe jest załadowanie maszyny, po to, ile zużywa wody i energii, nasze testy ujawnią wszystko, co musisz wiedzieć o zmywarce.

Drzwi z AutoRelease to kolejna przydatna funkcja, ponieważ wiesz, że ładunek schnie szybciej po zakończeniu cyklu. Naszym jedynym problemem jest to, że bolce na stojakach są dość szeroko rozstawione i prawdopodobnie można uzyskać więcej ustawień miejsca tam, gdyby było ciaśniej. Wiele osób uwielbia zmywarki KitchenAid za szeroki odstęp między zębami dolnego stojaka, który z łatwością pomieści talerze wszystkich rozmiarów. Ten ma również trzeci stojak na górze, który może pomieścić małe miski i naczynia szklane, uwalniając przestrzeń poniżej na większe przedmioty, takie jak miski do mieszania. Niektóre zęby na Górnym i środkowym stojaku można regulować lub składać, co pomaga również zrobić miejsce na ponadgabarytowe rzeczy, w tym talerze, garnki i patelnie oraz wazony. Według naszych badań, najlepszą zmywarką jest Bosch seria 300 SHSM63W55N.

Funkcja Quick and Shine poradzi sobie z trudniejszymi problemami w niecałą godzinę. Jeśli masz tylko połowę ładunku, po prostu wybierz odpowiednie ustawienie, lub jeśli jest spalony na sosach w lasagne lub potrawach zapiekanych wybierz program Clean and Shine dla musującego zestawu pieczenia w 90 minut. Aby jak najlepiej wykorzystać zmywarkę, będziesz potrzebować wielu opcji programu dostosowanych do Twojego stylu życia i nawyków kulinarnych. Ten model Beko oferuje pięć, więc bez względu na to, czy masz lekko zabrudzone naczynia, czy pełne smaru i brudu do rozwiązania, nigdy nie zużyjesz więcej wody ani czasu, niż jest to konieczne.

Za nieco ponad £200 ta zmywarka jest w bardzo imponującym punkcie cenowym i chociaż nie zobaczysz żadnych dzwonków i gwizdków na tym urządzeniu, robi to, co musi zrobić bardzo skutecznie. Pasuje do 13 ustawień miejsca za pomocą kosza na sztućce, a nie tacy i ma kilka krótkich funkcji mycia, które pozwalają na elastyczność rodziny. To dostaje dobre pisać przez WHICHand opinie klientów na AO.com są pozytywne – z doskonałym stosunkiem jakości do ceny, spokojem i efektywnymi półgodzinnymi i godzinnymi funkcjami, które zyskują najwyższe uznanie. Sprawdź zużycie energii elektrycznej, czas różnych trybów mycia, regulowane stojaki, wiele cykli mycia i model obciążenia przedniego lub górnego, niektóre mają funkcję płukania wstępnego. W tym dynamicznym świecie, w którym czas jest bardzo ważny, ostatnią rzeczą, jaką mamy ochotę robić pod koniec każdego dnia, są potrawy.

Przestrzeń wewnętrzna jest elastyczna, z górnym stelażem regulowanym o 5 cm, aby pomieścić talerze i patelnie o różnych rozmiarach w dolnej części. Szczególnie uwielbiamy Szeroki Cyfrowy Wyświetlacz LED i fakt, że jest on objęty dwuletnią gwarancją Samsung. Tace na sztućce pozwalają na dodatkowe miejsce do mycia między każdym kawałkiem i oferują większą elastyczność w przypadku naczyń, takich jak szpatułki, szczypce i ostre noże, które można bezpiecznie prać. Oddzielna taca na sztućce pozostawia dodatkowe miejsce na talerze w najniższym stojaku na zmywarkę. Jeśli próbujesz wcisnąć zmywarkę do bardzo wąskiej przestrzeni, może to być idealny model. Dzięki szerokości zaledwie 45 cm oszczędza miejsce w kuchni, ale nadal ma pojemność na 9 ustawień miejsca, co wystarczy na większość rodzinnych okazji.

Najlepsze Zmywarki Do Naczyń, Które Odciążają Prace Domowe

Modele pełnowymiarowe mają zwykle pojemność od 12 do 14 miejsc, a modele slimline zwykle oferują 9 lub 10. Wiele modeli premium marek takich jak Bosch, Siemens, Smeg i Neff ma elastyczne wnętrza, które pomogą Ci załadować je dowolną kombinacją naczyń, patelni, sztućców, naczyń i naczyń szklanych. Na przykład Bosch oferuje górne kosze RackMatic, które można regulować na wysokość nawet przy pełnym obciążeniu, aby pomóc ci dopasować duże przedmioty pod nimi.

  • Ponadto stosuje się zeolity – minerały, które pomagają w nawodnieniu i odwodnieniu-które pomagają wysuszyć ładunek bez zwiększania zużycia energii.
  • Jeśli masz minimalną przestrzeń w kuchni, mini zmywarki stołowe mogą zapewnić Ci bezproblemowe, przenośne rozwiązanie do czyszczenia naczyń i sztućców.
  • Co więcej, jego elegancki, smukły kształt sprawia, że idealnie nadaje się do kompaktowych kuchni.
  • Dzięki temu jest niezwykle wszechstronny – z łatwością będziesz mógł myć Duże Patelnie.
  • Kosz na sztućce zachowa wszystkie te elementy z dala od dań głównych, ale może nadal trzeba umyć wszelkie wyższe przedmioty, takie jak długie Noże do chleba, ponieważ nie jest wystarczająco głęboka.

Warto sprawdzić, jeśli szukasz zmywarki, która oferuje wiele funkcji, a także najwyższej klasy mycie i suszenie. Istnieje kilka naprawdę fajnych funkcji w ofercie tutaj oprócz tego smukły design, nie tylko pilot zdalnego sterowania ze smartfona. Dostępny jest tryb Extra dry dla trudnych do wyschnięcia obciążeń, a także funkcja cisza na żądanie, która wyciszy zmywarkę na 30 minut. Dzięki takim akcentom Bosch Seria 4 SPS4HKW45G z łatwością znajdzie się na naszej liście najlepszych zmywarek. Najlepsze zmywarki w 2021 roku nie tylko zmieniają życie i oszczędzają czas.

Najlepsza Zmywarka Slimline

Ta uniwersalna zmywarka jest idealna dla średnich gospodarstw domowych i ma sprytny układ wewnętrzny, a regulowane stojaki zapewniają dodatkową wysokość, dzięki czemu nigdy nie brakuje miejsca. Jego górna taca na sztućce pozwala uniknąć odwróconych noży i innych ostrych przedmiotów, dzięki czemu urządzenie jest bezpieczniejsze niż niektóre alternatywy-szczególnie gdy wokół są żywe dzieci. Chociaż Hotpoint Ultima HSFO 3T223 W x jest smukłym modelem, nie porzuca funkcji swojego starszego brata, więc masz oszczędną ocenę energetyczną a++, dziewięć programów i opcji prania oraz 10 ustawień miejsca. Zmywarka slimline ma szerokość 60 cm, dzięki czemu idealnie pasuje do kuchni, nawet jeśli mają ograniczoną przestrzeń. 12 miejsce ustawienie ma duży rozmiar wnętrza idealne dla wszystkich sztućce, talerze i naczynia do gotowania. Do dyspozycji masz sześć różnych programów, w tym tryb ekonomiczny i elastyczny system koszy, który można dostosować do różnych obciążeń czyszczących.

Nie tylko bardzo wydajna zmywarka czyści garnki kuchenne bardzo szybko, ale także oszczędza cenny czas w pracowitym życiu. Z drugiej strony, może zaoszczędzić rachunki za energię, gdzie super energy rating (a++). Nie dlatego, że jest to idealny przedmiot usuwający zarazki i bakterie, który utrzymuje rodzinę w zdrowym stanie, a także zapewnia bezpieczeństwo dla Ciebie. Szukasz przestronnej, mocnej, trwałej i kompaktowej zmywarki do kuchni? Mamy najlepiej zintegrowaną zmywarkę poniżej £300, co zapewnia lepszą wydajność czyszczenia niż inne modele.

Zmywarka Kompaktowa Wolnostojąca Indesit Icd661

Oferuje również higieniczną wannę ze stali nierdzewnej, pięć programów mycia-w tym odkażanie i szybkie opcje-oraz super wydajną funkcję połowicznego obciążenia, gdy potrzebujesz wykonać mniejsze pranie. Jako zmywarka wolnostojąca, jest przeznaczona do okoni na blacie stołu. Jest to oczywiście mały-o wielkości kuchenki mikrofalowej, więc nie oczekuj zbyt wiele – z sześcioma ustawieniami miejsca w porównaniu do 14, które można uzyskać z niektórymi pełnowymiarowymi maszynami.

Ocena energetyczna A++ utrzyma niskie rachunki, a szybkie mycie może się skończyć w 30 minut. Wymień zmywarkę i gumowe rękawice na tę fantastyczną zmywarkę Ze Stali Nierdzewnej od Whirlpool. Jest to idealny wybór dla średnich gospodarstw domowych, ponieważ może pomieścić do 13 miejsc na raz. Specjalny program Eco zużywa mniej wody i energii do mycia naczyń, więc nie musisz się martwić, że będzie to kosztować rękę i nogę.

Zmywarka Smeg Df13fab3cr Standard, Krem

Obejmują one cykl pół obciążenia, Tryb Auto Sense oszczędzający energię i wodę oraz 30-i 58-minutowe szybkie mycie. Zmywarka Bosch jest niezwykle energooszczędna i utrzymuje niskie rachunki. Ponadto technologia load sensor automatycznie wykrywa liczbę naczyń w urządzeniu i wybiera najlepszy cykl mycia. Jldww1327 to dobry wybór dla osób poszukujących prostej, skutecznej zmywarki do naczyń w rozsądnej cenie. Drzwi otwierają się częściowo w trakcie cyklu suszenia, aby przyspieszyć również proces.

Wygląda zarówno minimalistycznie, jak i elegancko w swoim designie i jest wyposażony w 3 stojaki i 15 ustawień miejsca, co wystarczy na rodzinne obciążenie. Jest to również najbardziej energooszczędna zmywarka pełnowymiarowa na liście w zaledwie 239 kWH, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na dłuższą metę. Najlepsze zmywarki usuwają wszystkie ślady resztek żywności w jednym cyklu, pozostawiając suche i wolne od smug rezultaty. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z przypalonymi garnkami i patelniami, czy szminką na szkle, dobra zmywarka szybko i skutecznie wyczyści ładunek. Powinno być również tak wydajne, jak to możliwe, zużywając znacznie mniej wody niż mycie ręczne, a także minimalną ilość energii do uruchomienia.

Napełniamy każdą zmywarkę typowym domowym ładunkiem garnków i talerzy, w tym kieliszków do wina i tworzyw sztucznych. Testujemy standard, cykl mycia zasadniczego i cykl Eco na wszystkich maszynach, mierząc ilość zużytej wody, wykorzystaną moc, czas do zakończenia oraz hałas podczas faz napełniania i mycia. Większość budżetowych zmywarek używa kosza na Dolnym stojaku do przechowywania sztućców.