Wodoodporne Termometry Dla Dzieci Na Sprzedaż

Dodatkowo, jeśli próbujesz monitorować temperaturę chorego dziecka, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to obudzić je z drzemki. Aby prawidłowo wykonać zadanie, potrzebujesz podstawowego termometru do ciała-zaprojektowanego do pomiaru temperatury wewnętrznej z możliwie największą dokładnością i możliwością śledzenia zmian temperatury w czasie. Mówiąc o najmłodszych, istnieje mnóstwo termometrów dla niemowląt, od termometrów na czole do termometrów dousznych i bezdotykowych, co daje duży wybór, ale może również sprawić, że zakup termometru będzie trochę mylący. W tym przypadku, w przypadku operacji jedną ręką, Lampka nocna, która zatrzymuje włączanie głównego światła i ryzyko wybudzenia słabego maleństwa, oraz możliwość wyłączenia sygnałów ostrzegawczych. Niektóre termometry są specjalnie zaprojektowane do utrzymania zdrowia i chorób.

  • Dla większej wygody znajdziesz również Termometry 2 w 1 lub 3 w 1 do pomiaru temperatury ciała dziecka i/lub temperatury kąpieli i/lub temperatury pokojowej.
  • Termometry bezdotykowe są idealne, jeśli prowadzisz małą firmę i chcesz sprawdzić drzwi, ale są również świetnymi termometrami dla niemowląt i dzieci, które nie reagują dobrze na bardziej inwazyjne metody kontroli temperatury.
  • Jest to prosty i prosty termometr na podczerwień, który jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, w rozsądnej cenie.
  • Nie bierz temperatury swojego dziecka tuż po kąpieli lub jeśli zostało zawinięte w kilka warstw przez jakiś czas.
  • Kolejny z tych termometrów dostępnych pod wieloma markami, ale zdecydowanie super przydatny w swojej formie, ponieważ K3 ładuje się przez USB i przykręca do ściany.

Niektóre Termometry mogą być używane w więcej niż jeden sposób, na przykład jako termometr doustny lub pod pachami. Pamiętaj, aby postępować zgodnie z instrukcjami szczególnie ostrożnie z termometrami wielofunkcyjnymi i myć po każdym użyciu. Należy również pamiętać, że małe dzieci muszą mieć wszystko, co wkładają do ust sterylizowane, aby uniknąć zarazków, dlatego zaleca się używanie termometru pod pachą lub podbródkiem przez pierwsze kilka miesięcy.

W trybie dotykowym możesz umieścić termometr na czole między brwiami, aby uzyskać dokładny odczyt, lub można go trzymać przed czołem, w odległości 2 cm, w trybie bez dotyku. Dostępny jest również tryb bezdźwięczny, który pozwala kontrolować temperaturę dziecka podczas snu. Można nawet użyć tego termometru do pomiaru żywności dla niemowląt, napojów i wody do kąpieli.

Energooszczędny Biały Termometr Pokojowy Eco Laminowana Karta Wytrzyj Czystą Powierzchnię

Każdy pomiar jest zapisywany, więc masz do niego odniesienie, a sonda jest wystarczająco mała, aby wygodnie pasowała do uszu noworodka. Nieco tańszy Braun ThermoScan 3 jest przyzwoitą alternatywą dla thermoscan 7, oferując tę samą technologię odczytu Temperatury, Tylko bez końcówki podgrzewającej. Gdzie indziej, Braun ThermoScan 5 zawiera końcówkę rozgrzewającą, ale nie jest dołączony do selektora wieku. Nigdy nie użyliśmy rozgrzewającej końcówki na naszym ThermoScan 7, a ponieważ czytanie jest tak szybkie, nigdy nie było problemu z żadnym z naszych chłopców, ale to miły akcent.

Ten podświetlany wyświetlacz i przede wszystkim cicha akcja sprawiają, że jest to absolutnie idealne do odczytów temperatury w nocy, a PT-3 nie jest skandalicznie drogi. Sprawdzanie temperatury wirującego dziecka może być trudne, ale ten niezawodny mały gadżet sprawia, że jest to szybkie i łatwe. Delikatnie odepchnij włosy od czoła dziecka i poczekaj, aż na podświetlonym wyświetlaczu urządzenia pojawią się symbole uśmiechniętej i smutnej twarzy. Nowi rodzice szybko zdają sobie sprawę, że dzieci łapią znacznie więcej przeziębień niż oczekiwano po urodzeniu noworodka. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, podczas pandemii, ważne jest, aby w razie potrzeby móc dokładnie zmierzyć temperaturę dziecka w ciągu zaledwie kilku sekund.

Gro-Egg to ładnie zaprojektowany termometr, który na pierwszy rzut oka pokazuje odczyt temperatury w pomieszczeniu . Przyjazna lampa w kształcie jajka świeci na Żółto, gdy pokój jest w zakresie komfortowego spania dla dziecka, a pomarańczowy, jeśli jest trochę na ciepłej stronie. Jeśli jajko świeci w wulkanicznej Czerwieni, będziesz wiedział, że nadszedł czas, aby otworzyć kilka okien i położyć dziecko spać bez kołdry. Łatwo uzyskać wyniki temperatury w ciągu 2 sekund, po skierowaniu termometru do celu z odległości od 1 cm do 5 cm. Nasz zaawansowany czujnik temperatury na podczerwień o wysokiej czułości zapewnia bardzo dokładne odczyty, dając Ci pewność, że zapewniasz najlepszą możliwą opiekę dla swojej rodziny. Szybko zidentyfikuj gorączkę dzięki naszemu uśmiechniętemu buźce i kolorowemu systemowi podświetlenia, który umożliwia szybkie i odpowiednie działanie.

Kolorowa dioda LED umożliwia wielorybowi zmianę koloru, aby wskazać, czy woda jest zbyt gorąca lub „Odpowiednia temperatura”. Termometry do uszu są zaprojektowane tak, aby przeszkadzały dziecku w jak najmniejszym stopniu, umożliwiając nawet rodzicom zmierzenie temperatury dziecka, gdy śpi. Dowiedz się, jakie funkcje może zaoferować termometr cyfrowy i czy są one łatwe w użyciu, czytając nasze recenzje termometrów cyfrowych. Dzięki naszej ofercie termometrów kontrolowanie temperatury kąpieli, sypialni, a nawet samego malucha jest niezwykle proste.

Termometr Bezdotykowy Vital Baby Protect 4 In1, Szary

Widzisz te często używane w żłobkach, gdzie rodzice chcą łatwy sposób, aby upewnić się, że pokój nie jest zbyt gorący lub zbyt zimny dla ich dziecka. Ten łatwy do odczytania cyfrowy termometr pokojowy zalecany przez Lullaby Trust, wiodącą brytyjską organizację charytatywną na rzecz bezpiecznego snu, ma sprytny kształt jajka i ładnie leży na nocnym stoliku lub półce. Zmienia również kolor w zależności od temperatury pomieszczenia, dzięki czemu na pierwszy rzut oka można stwierdzić, czy należy dopasować pościel lub ubranie dziecka. Wykonany z jednego kawałka zamkniętego miękkiego silikonu, ten ładny termometr do kąpieli krabowej i pokoju jest wolny od toksyn, wodoodporny i bezpieczny dla najmłodszych do zabawy. Jego trwała konstrukcja oznacza, że jest mniej prawdopodobne, aby przewrócić się w wodzie i źle odczytać temperaturę, jak niektóre inne projekty. Ten wolnostojący termometr można umieścić na półce lub urządzeniu w sypialni w trybie temperatury pokojowej, dzięki czemu wyświetlacz jest łatwy do monitorowania.

Ten mały, lekki i Wodoodporny Termometr cyfrowy jest używany zarówno pod językiem, jak i pod pachami. Jego miękka i elastyczna końcówka oznacza, że nie musisz się martwić o wijące się dzieci. To wymaga dłuższego 8 sekund, aby wyświetlić odczyt, który jest typowy dla większości „tradycyjnych” termometrów cyfrowych. Najlepsze Termometry dla dzieci mogą pocieszyć zaniepokojonych rodziców i ostrzec ich o zmianach temperatury dziecka – a technologia szybko się rozwija w tej dziedzinie. Prosto do użycia, ten termometr zapewnia, że można go wykryć w odległości od 1 cm do 5 cm, dając Automatyczny pomiar temperatury w ciągu zaledwie jednej sekundy.

Kiedy Należy Wziąć Babys Temperatury?

Naszą jedyną skargą jest alert dźwiękowy, gdy rejestruje odczyt temperatury; nie ma sposobu, aby go wyłączyć, więc możesz pomyśleć dwa razy o użyciu go na śpiącym niemowlęciu. Poza tym iProven jest przydatnym termometrem do ręki i dobrym zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Najważniejsze funkcje, na które należy zwrócić uwagę, to prosta obsługa jednym dotknięciem oraz duży wyświetlacz z podświetleniem, dzięki czemu można go odczytać bez włączania światła przedszkola i budzenia dziecka. Załóżmy jednak, że chcesz zapewnić dokładniejszą i bardziej niezawodną temperaturę, aby uniknąć przypadkowego poparzenia bardzo wrażliwej skóry noworodków. Wielu nowych rodziców woli używać termometru kąpielowego na początku, gdy nie są pewni, czy uzyskują odpowiednią temperaturę.

Najlepszy Termometr Dziecięcy 2021: Uzyskaj Dokładny Odczyt Temperatury Za Pomocą Najlepszych Termometrów Dziecięcych, Kąpielowych I Pokojowych

Lubimy, że możesz wyłączyć dźwięk, aby zaoszczędzić przeszkadzanie dziecku podczas snu, a fakt, że możesz go użyć do testowania temperatury jedzenia, mleka i wody do kąpieli jest plusem. Termometr do ucha wewnętrznego Kinetik to przyzwoity termometr budżetowy, opracowany we współpracy z karetką św. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na zachlapanie, wykonałoby to pracę godnie za ułamek kosztów większości cyfrowych termometrów do uszu. Braun od wielu lat jest bestsellerem, którego rodzice ufają za prostą funkcjonalność i dokładność, a ten najnowszy model jest wyposażony w technologię age precision, która ostrzega Cię przed gorączką .

Dobry termometr jest niezbędnym elementem wszystkich najlepszych apteczek, nawet jeśli nie ma pandemii. Pomiar gorączki dziecka lub małego dziecka nie jest często prosty – nasze Termometry kliniczne z kolorowymi wzorami zwierząt, elastycznymi końcówkami pomiarowymi i szczególnie krótkim czasem pomiaru mogą w tym pomóc. Ładny termometr do smoczka mierzy w sposób, który jest całkowicie wygodny dla dziecka i dlatego jest idealny do uzyskania wstępnego przeglądu. Do czego potrzebny jest termometr, aby sprawdzić temperaturę pokojową dziecka? Przegrzanie jest związane ze zwiększonym ryzykiem zespołu nagłej śmierci niemowląt .

NHS zwraca uwagę, że dzieci mogą się przegrzać z powodu zbyt dużej ilości pościeli lub ubrań lub z powodu zbyt gorącego pokoju. Cyfrowy termometr pokojowy może pomóc utrzymać w pomieszczeniu temperaturę, która jest wygodna dla Ciebie i Twojego dziecka w nocy (16°C~20°C, około 18°C jest idealny). Ten uroczy pływający termometr kąpielowy z zestawu o tematyce wielorybów Skip Hop to nie tylko termometr; działa również jako haczyk do myjki.

Beurer Protective 20 Czepków Zapasowych Do Termometru Do Uszu Ft58

Dzieje się tak dlatego, że część ciała, która reguluje temperaturę, nie rozwinęła się jeszcze w pełni. Gdy dziecko się starzeje, jego ciało będzie lepiej regulować temperaturę ciała, a prawdopodobieństwo wystąpienia drgawek gorączkowych spadnie. Jeśli u Twojego dziecka lub dziecka wystąpią objawy poważniejszej choroby, takie jak plamy na skórze lub szybki oddech, zabierz je do najbliższego oddziału ratunkowego (A & E).

Wystarczy włożyć do ucha, nacisnąć przycisk i poczekać na sygnał dźwiękowy, aby odczytać temperaturę. Posiada również system alarmowy gorączki, który ostrzega cię, gdy twoje dziecko jest zbyt gorące i może przypomnieć sobie ostatnią temperaturę. Podświetlany ekran jest naprawdę przydatny do czytania w ciemnym przedszkolu, ale przyciski nie są podświetlane, co jest jedyną rzeczą, którą możemy zmienić w tym termometrze. Ponieważ musisz wprowadzić wiek przed włożeniem go do ucha, byłoby przydatne, aby móc zobaczyć, co robisz.

Ale jeśli nie włożysz termometru dokładnie tak, może być trudno uzyskać dokładny, spójny odczyt. Nie bierz temperatury swojego dziecka tuż po kąpieli lub jeśli zostało zawinięte w kilka warstw przez jakiś czas. Termometry do uszu i czoła to jedno, ale wciąż wiele razy termometr wewnętrzny jest lepszym wyborem.

W tym przypadku chodzi o używanie zdrowego rozsądku podczas ubierania dziecka na noc i podejmowania niezbędnych środków ostrożności, aby zapewnić dziecku jest tak wygodne, jak to możliwe. Znowu możesz zrobić – rodzice od wieków zanurzają łokcie w kąpielach dla dzieci bez zbyt wielu problemów. Ale jeśli chcesz dodatkowej pewności, termometr do kąpieli to przydatny mały gadżet i możesz go podnieść za kilka funtów. Dzieci nie mogą regulować własnej temperatury w sposób, w jaki dorośli mogą, więc termometr pokojowy może pomóc dać ci spokój, że Twoje dziecko jest bezpieczne i wygodne przez całą noc. Jeśli termometr do uszu nie został prawidłowo włożony lub wystarczająco blisko trzymano model bezdotykowy, nie będzie on dokładny.

Ten prosty mały pływający termometr dziecięcy nie tylko informuje o temperaturze – zabawą jest też zabawa. Termometr dziecięcy jest aktywowany przez potrząsanie lub po prostu umieszczenie go w wodzie, a jeśli jest zbyt gorąco (ponad 38ºC), miga czerwona lampka ostrzegawcza LED. Słowo „zimno” będzie również wyświetlane na ekranie, jeśli kąpiel jest po chłodnej stronie. Wodoodporny, zatapialny termometr, który ma zabawną konstrukcję ryb, która inspiruje młodszego biologa morskiego, może być również używany poza wanną jako termometr pokojowy.

Funkcja pamięci przechowuje ostatnie 25 odczytów temperatury, dzięki czemu można sprawdzić, czy temperatura dziecka rośnie, czy spada. Uwielbiamy fakt, że ma również tryb cichy, więc możesz wyłączyć wszelkie brzęki, które mogą obudzić Twoje dziecko. Termometr może być nawet używany do sprawdzania temperatury powierzchni żywności lub wody do kąpieli. Możesz również użyć go do pomiaru temperatury w skroni, jeśli obawiasz się, że sonda do uszu może obudzić Twoje dziecko. Wystarczy okrążyć go na skórze z boku głowy i nacisnąć przycisk „Skanuj”, aby uzyskać odczyt w ciągu pięciu do ośmiu sekund.