Wózki Dziecięce

System modułowy posiada jedną podstawę i cztery kompatybilne foteliki samochodowe. Został zaprojektowany, aby rozwijać się wraz z rodzinami, oferując najwyższą elastyczność dzięki czterem rozwiązaniom przez pierwsze cztery lata. Idealny do życia na wsi i podmiejskich, ten wózek ma dużą, solidną konstrukcję idealną do podróży w każdym terenie. Podwójne zawieszenie poradzi sobie z wzlotami i upadkami off-roadingu, podczas gdy dziecko pozostaje przytulne i przytulne w dużym, wyściełanym siedzisku.

Wózki rozkładane są świetne, ponieważ mogą być używane dla jednego lub dwojga dzieci, dlatego są ekonomiczną opcją dla rodziców, którzy planują mieć drugie dziecko po pierwszym. Wózek jest przeznaczony dla noworodków i oferuje nowoczesne podejście do tradycyjnego wózka dziecięcego. Noworodki powinny być w płaskiej pozycji, aby ich płuca i rdzeń kręgowy mogły się prawidłowo rozwijać. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie myślenia o wózku jest nauczenie się, co go wyróżnia. Może wydawać się labiryntem opcji z tak wieloma kategoriami, od wózków dziecięcych i wózków dziecięcych po wózki, wózki i systemy podróżne.

Najlepszy Wózek Do Życia W Mieście: Bugaboo Bee6

Posiada również zawieszenie na cztery koła i może być używany z fotelikiem samochodowym za pomocą jednego kliknięcia. Babyzen również niedawno uruchomił Yoyo By Air France edition i teraz ma kompletny system podróży, który może być używany od urodzenia. Jonny Cooper, Telegraph Men ’ s commissioning editor, mówi, że Uppababy Cruz 2017 dobrze służył jego dwójce dzieci. Zaleca zakup gondoli, jeśli możesz rozciągnąć się tak daleko, ponieważ nadaje się do nocnego spania i jest dostarczana z wentylowaną podstawą i materacem. Można też dokupić stojak na gondolę, który skutecznie zamienia ją w Koszyk Mojżeszowy. „Nasz noworodek leży płasko w łóżeczku, więc może spać w nim na noc w dowolnym miejscu. To powstrzymuje cię od szukania łóżeczka podróżnego.

Mogą one składać się z trzech elementów – gondoli, wózka i fotelika samochodowego. Można również kupić dwuczęściowe systemy podróżne, które obejmują fotelik samochodowy, który można zamontować w ramie wózka. Sprytna konstrukcja wolnostojąca po złożeniu ułatwia również podnoszenie i przechowywanie. VersatraxTM radzi sobie jak marzenie dzięki słodkim kołom skrętnym Stridetm, zawieszeniu na wszystkich kołach i hamulcom One touch. Czy mieszkasz w mieście, w małym mieszkaniu i potrzebujesz czegoś super lekkiego, co możesz złożyć i zostawić w korytarzu, a następnie z łatwością korzystać w transporcie publicznym i w sklepach?

Koła, Opony i układ zawieszenia są doskonałe, dzięki czemu jazda dziecka w Vistie jest na najwyższym poziomie i bardzo płynna. Poradzi sobie z trudniejszym terenem, więc jest to idealny wybór, jeśli planujesz wyjść i dużo po urodzeniu dziecka. Łatwy do pchania, odpowiedni od urodzenia i składa się w wolnostojący lub całkowicie płaski. Ten wózek został zaprojektowany z myślą o rodzicach mieszkających w mieście.

Oddzielne Uchwyty, Powszechne w wózkach, mają tendencję do wyginania się podczas nacisku, ale testujemy je pod kątem bezpieczeństwa, aby upewnić się, że są zgodne z brytyjskimi normami wytrzymałości uchwytu. Drążek uchwytu może być wygodniejszą opcją, ale zaskakująca liczba prętów ma kształt owalny lub kwadratowy i może stać się niewygodna w użyciu po długim okresie czasu. Ten kompatybilny z systemem podróżnym wózek, który nadaje się do użytku od urodzenia zapewnia płynną jazdę i kompaktowy skład, co czyni go idealnym wyborem do podróży. Należy pamiętać, że nawet jeśli są sprzedawane osobno, wiele ram wózka jest kompatybilnych z systemem podróży.

Może to mieć formę leżącego siedziska lub systemu podróżnego, dzięki czemu możesz korzystać z podwozia z fotelikiem samochodowym dla niemowląt, gondolą dla noworodka, a później z fotelika dla starszego dziecka. Niektóre wózki są dostarczane z tymi dodatkami, podczas gdy w przypadku innych musisz kupić oddzielną gondolę, fotelik samochodowy i Adaptery. Systemy podróżne zazwyczaj opierają się na pojedynczej ramie z kołami, w której można wymienić część, do której wchodzi dziecko. Możesz więc kupić cały zestaw od razu i zacząć używać łóżeczka do przenoszenia, a następnie zmienić się na siedzisko, które jest skierowane do Ciebie i w razie potrzeby rozkłada się.

  • Należy pamiętać, że nawet jeśli są sprzedawane osobno, wiele ram wózka jest kompatybilnych z systemem podróży.
  • Wózki mogą się wahać od lekkich modeli do bardziej wytrzymałych stylów z dodatkowymi funkcjami.
  • Należy jednak uważać, ponieważ fotelik samochodowy jest bardzo rzadko wliczony w cenę systemu, więc może znacznie zwiększyć koszt.
  • Thre Bugaboo Bee 3 ma jeszcze więcej nowych tkanin i kolorów, które oferują kreatywne kombinacje stylów i opcje odświeżania, a duży kosz podsiodłowy oznacza więcej miejsca na wszystkie niezbędne rzeczy.

Co najlepsze, nie jest zbyt szeroki, mierzy 76 cm w poprzek po rozłożeniu, ani zbyt ciężki przy zaledwie 10 kg. A ponieważ składa się w przestrzeni o wymiarach 80 x 74 x 42 cm, dostanie się do prawie każdego bagażnika samochodowego. Jeśli przestrzeń jest naprawdę na wagę złota, koła mają poręczną funkcję szybkiego zwalniania-i ta funkcja przydaje się również po błotnistych spacerach, ponieważ można je po prostu wsadzić prosto do plastikowej torby. Za mniej niż £300, Push Me Twini to świetny zakup, który wyciska wiele funkcji w rozsądnej cenie. Joie i-Level jest jednym z najlepszych fotelików samochodowych, szczególnie dla małych dzieci, a jeśli lubisz wygodę wkładania fotelika bezpośrednio na wózek, musisz mieć kompatybilny wózek.

Baby Jogger City Mini Pojedynczy Wózek Spacerowy Czarny

Niektórzy rodzice kupują kilka wózków dziecięcych, a następnie uaktualniają je wraz ze zmianami ich potrzeb. Możesz wybrać system podróżny na pierwsze miesiące Twojego dziecka, a następnie przełączyć się na lekki wózek lub wózek, gdy dziecko idzie. Ale jeśli wolisz unikać rozwidlania się na więcej niż jeden zestaw kółek, wybierz taki, który będzie nadal odpowiadał Twoim potrzebom, gdy twoje dziecko – lub Twoja rodzina – rośnie. Jeśli masz nadzieję, że wkrótce urodzisz kolejne dziecko, Kabriolet jest idealny, ponieważ możesz dodać kolejny fotelik samochodowy, gondolę lub fotelik dla niemowląt, jeśli twoja rodzina rośnie. A jeśli spodziewasz się dziecka, ale masz również malucha, który nadal korzysta z wózka, wózek bliźniaczy lub tandemowy jest idealny dla rodzeństwa blisko siebie w wieku.

Przy tak wielu wariantach jesteśmy tutaj, aby pomóc rozwikłać tajemnicę rodzajów systemów podróżowania dla dzieci. Zastanów się, czy siedzisko składa się wraz z wózkiem, czy też należy je wyjąć – niektórzy dostawcy z rozkładanym siedziskiem mogą być mniej wygodne dla dziecka, ponieważ części siedziska są składane pod innym kątem niż miejsce siedzące. Weź pod uwagę przestrzeń bagażową pojazdu lub kompaktowość wózka, jeśli będziesz musiał często wkładać go do bagażnika.

Wózek Babystyle Oyster 2 to niedrogi i praktyczny Wózek do transportu dziecka. Lekki i kompaktowy, jest pełen fantastycznych funkcji, które znacznie ułatwiają życie rodzicom. Wózek Babystyle Oyster ma odwracalny fotelik, który można używać od urodzenia, dzięki czemu dziecko może stanąć twarzą do ciebie lub do ciebie, co tylko zechcesz. Rozkładana i niezależna jednostka siedziska oraz obrotowe i zamykane koła szybkiego zwalniania sprawiają, że jest to wszechstronny wózek, idealny do poruszania się po mieście lub na wsi. Kolejną cechą upbababy Vista jest łatwy system składania jednoetapowego, niezależnie od tego, czy siedzisko jest przymocowane, czy nie. Daje to prawdziwą przewagę nad innymi wózkami, w których musisz najpierw zdjąć fotelik, zanim się złoży, więc z Vistą zyskujesz prawdziwą praktyczność.

W systemie podróżnym rama wózka jest montowana z dodatkowymi częściami, takimi jak Gondola, siedzisko i fotelik samochodowy. Wszystkie części są wymienne z ramą; zakupione jako pakiet, który jest często dobry stosunek jakości do ceny. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wózka dla noworodka, czy lekkiego wózka dla malucha, mamy wiele opcji do wyboru. Niebezpieczne i nielegalne jest noszenie dziecka w foteliku dziecięcym tyłem do kierunku jazdy, na przednim siedzeniu pasażera wyposażonym w aktywną poduszkę powietrzną. Siedzenia skierowane przodem do kierunku jazdy w tej samej pozycji, choć nie są nielegalne, nie są idealne. Jeśli masz bliźniaki, trojaczki lub kilkoro dzieci, które są w zbliżonym wieku, wózek dwu-lub trzyosobowy może być najlepszym rozwiązaniem.

Czyszczenie Wózków

Odpowiednie do życia w mieście, wózki są wygodne do długich spacerów z dzieckiem na gładkim terenie. Mogą one jednak ograniczać, ponieważ gdy dziecko będzie w stanie samodzielnie usiąść, konieczne może być nowe krzesełko lub przywiązanie, aby je podtrzymać. Ten wszechstronny i bardzo przystępny cenowo wózek od urodzenia pasuje prawie do każdego pudełka – jest płynny w pchaniu, łatwy w użyciu i zapewnia wygodną jazdę dla dziecka. Kąt nachylenia oparcia wózka jest ważny, ponieważ noworodki nie mogą utrzymać własnej wagi i muszą być w pozycji leżącej. Najlepsze wózki dla noworodków to te z odchyleniem 150 stopni lub więcej na najniższym ustawieniu.

Czasami określane jako 2 w 1 lub 3 w 1 systemy podróży, te krzesła mają możliwość dołączania łóżeczka do przenoszenia i foteliki samochodowe dla ułatwienia poruszania się niemowląt, zwłaszcza jeśli jesteś mamą w ruchu. Systemy 3 w 1 obejmują wózek, gondole i foteliki samochodowe, podczas gdy systemy 2 w 1 mają po prostu zwykłe siedzisko i gondolę. Ten wózek z systemem podróżnym „cztery w jednym” ma składaną i rozkładaną siedzisko jedną ręką, a także miękkie zawieszenie kół zapewniające wygodną jazdę dla Twojego dziecka lub malucha. Przeczytaj pełną recenzję tego wózka, aby dowiedzieć się, czy naprawdę może spełnić te obietnice, a także przetrwać nasze trudne testy konstrukcyjne i bezpieczeństwa. Są również łatwo składane, co może ułatwić ich transport i przechowywanie, niż w przypadku konwencjonalnego wózka, co czyni je idealnymi na jednodniowe wycieczki z maluchem. Ze względu na te cechy wózki i Wózki są na ogół nieco tańsze niż Wózki, szczególnie gdy nie mają opcji leżenia noworodka, ale nie są tak prawdopodobne, aby być używane na co dzień, jak z wózkiem.

Silver Cross Pop Wózek: Najlepszy Wózek Dla Transportu Publicznego

Wreszcie jest wózek, który jest mniejszy, lżejszy i łatwiejszy do złożenia i przechowywania. Są idealne do podróży i są zazwyczaj przeznaczone dla małych dzieci, choć coraz częściej można znaleźć dobre odpowiednie dla noworodków. Zazwyczaj to, co rodzice uważają za najlepszy wózek, zależy w dużej mierze od wieku dziecka. Wózki dziecięce są bardzo klasycznym lekkim stylem, najlepiej nadaje się dla noworodków. Pozwalają dziecku wygodnie leżeć płasko i chociaż nie rozkładają się jak wózki, większość koszy można wyjąć z podwozia i wykorzystać jako kosz/łóżeczko Mojżeszowe.

Czy musi być modułowy, aby można było wymieniać się fotelikami samochodowymi i fotelikami malucha, gdy maluch będzie większy? Zanim jeszcze pomyślisz o tym, jak długo będzie trwał, jego kolorze, łatwości składania i ilości miejsca do przechowywania. Jednak systemy podróży nie zawsze muszą być kupowane razem jako pakiet, alternatywnie można kupić elementy osobno.

Polecam, że jeśli ty lub twój partner są wysokie, to może nie chcesz gondoli lub siedzenia, które trzeba schylić się zbyt daleko, aby dotrzeć. Sprawdź, jak łatwo wózek porusza się w górę i w dół krawężników, i sprawdź, jak dobrze przechyla się do tyłu, aby można było go podnieść na chodnik – uchwyt Stokke Xplory rozciąga się naprawdę dobrze. Czy potrzebujesz systemu podróżnego, do którego możesz przymocować fotelik samochodowy? Przy tak wielu rzeczach do rozważenia, spróbuj wybrać dwa najważniejsze elementy i nadać im priorytet. Jedną z zalet systemu podróżnego jest to, że za pomocą odpowiednich adapterów można wyjąć fotelik samochodowy z samochodu i przymocować go do wózka. Jeśli nie podoba ci się pomysł pchania wózka, możesz rozważyć użycie procy lub nosidełka do noszenia noworodka w ciągu pierwszych kilku miesięcy.

Zakupy

Poświęceniem Triv dla tej przenośności jest rozmiar jego tylnych kół; mniejszy i mniej w drodze zawieszenia, co sprawia, że na bumpier jazdy po nierównym podłożu. Masywne obrotowe koła zapewniają płynną jazdę, pozwalając z łatwością radzić sobie z wybojami i krawężnikami. Może się to wydawać drogim zakupem, ale System podróży będzie Ci dobrze służył od urodzenia aż do trzech lub czterech lat. Możliwość zamocowania fotelika samochodowego do ramy wózka bez przeszkadzania śpiącemu dziecku może być warta samej inwestycji. Systemy podróżne są jednak bardziej pojemne niż zwykłe Wózki lub Wózki, więc musisz dowiedzieć się, gdzie będziesz przechowywać wszystkie załączniki przed inwestycją. Wózki spacerowe są idealne dla bliźniaków lub rodzeństwa w różnym wieku, oferując różne konfiguracje.