Wymagania Dotyczące Drukarki

HP Envy Pro 6420 to kompaktowa i niedroga drukarka atramentowa ze wszystkimi funkcjami, o które można prosić z domowej drukarki biurowej. Może drukować, skanować, kopiować, a nawet faksować za pośrednictwem smartfona. Szybkość drukowania jest powolna, ale dzięki wbudowanemu ADF może drukować dwustronnie i kopiować stos do 35 stron . Zamiast portu Ethernet masz wbudowany Bluetooth i samouzdrawiające się Wi-Fi, dzięki czemu Drukowanie Mobilne za pośrednictwem aplikacji HP na iOS/Android jest szczególnie łatwe. W stanie obsłużyć błyszczący papier fotograficzny tak łatwo, jak zwykły A4, Epson WorkForce WF – 110W to niezwykle przydatna kompaktowa drukarka, lżejsza niż Canon Pixma Tp150, z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym.

Aby porównać jakość druku, na każdej maszynie drukujemy ten sam zestaw dokumentów testowych. Ta uniwersalna drukarka nie zawiera kartridży i jest wyposażona w butelki wielokrotnego napełniania, które zawierają atrament o wartości do dwóch lat. Nie ma ogromnej pojemności papieru, tylko 150 arkuszy na raz, to nie jest trudne, zwłaszcza jeśli używasz go głównie do osobistych rzeczy. Jest to trochę drogie, ale pomyśl o wszystkich pieniądzach, które zaoszczędzisz, nie musisz biegać do sklepu i kupować zamienniki przez cały czas. Drukowanie dwustronne i skanowanie są dobrze wykonane, a ekran dotykowy i przednie porty USB są z pewnością wygodne.

Najlepsza Drukarka 2021: 6 Najlepszych Drukarek Na Każdą Kieszeń

Drukarka Brother HL-L6400DW to szybka, monochromatyczna drukarka laserowa o dużej objętości, oferująca bardzo konkurencyjne koszty eksploatacji, co czyni ją doskonałą wartością dla małych i średnich biur oraz grup roboczych. Kolejnym czynnikiem jest dokładny model drukarki, z której zamierzasz korzystać. Niektóre modele drukarek będą miały ograniczenia, które sprawiają, że są całkowicie nieodpowiednie do drukowania etykiet, podczas gdy inne będą miały funkcje specjalnie zaprojektowane do tworzenia wysokiej jakości wydruków na etykietach.

Do codziennego drukowania, papier o gramaturze 20 funtów w sklepie Zwykle ładnie się serwuje. W przypadku laserów, a także do druku atramentowego tekstu i Grafiki, oznacza to większą wagę i prawdopodobnie jaśniejszy poziom bieli. W przypadku zdjęć na drukarkach atramentowych oznacza to uzyskanie papieru fotograficznego.

Ale przy miesięcznej objętości stron do 4000 stron, jest przeznaczony do biura, a nie do domu. Użytkownicy biznesowi pokochają wbudowany automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy, kasetę na 550 arkuszy papieru oraz przyjazne dla pracy funkcje, takie jak dwustronne skanowanie i niskie koszty drukowania. Czarno-białe strony zaczynają pojawiać się już po 14 sekundach od czuwania, a kolorowe strony wymagają tylko sekundy dłużej, a gdy już zacznie działać, VersaLink będzie drukować z prędkością do 32,6 ppm monochromatycznie lub kolorowo. Co więcej, jakość druku jest wzorowa, nawet w przypadku niewielkiego tekstu, zdjęć i skomplikowanej grafiki biznesowej. Dodaj koszty eksploatacji w wysokości 1,3 p na stronę w czerni i bieli oraz 8,6 p na stronę w kolorze, a patrzysz na jedną potężną drukarkę biurową. Pixma TR150 wykonała wysokiej jakości zdjęcia szybciej niż inne konkurencyjne drukarki przenośne, zapewniając doskonałe kolory i szczegóły.

A dzięki kilku innym sprytnym funkcjom-automatycznemu dwustronnemu skanowaniu, super prostemu drukowaniu mobilnemu i najlepszym w swojej klasie zabezpieczeniom-HP trafiło w dziesiątkę. Urządzenie jest wyposażone w płaski skaner, tacę na 100 arkuszy papieru i samouzdrawiające się Wi-Fi, które wykrywa i rozwiązuje problemy z łącznością. Co więcej, ta wszechstronna drukarka jest kompaktowa w rozruchu, co czyni ją idealną, jeśli masz ograniczoną przestrzeń roboczą. Jakość skanowania czarno-białych dokumentów jest wyjątkowa, choć spada do średniej dla zdjęć kolorowych. Natychmiastowe drukarki fotograficzne łączą się z rolką aparatu w smartfonie lub tablecie. Są wielkości dłoni i zwykle drukują zdjęcia w rozmiarze karty kredytowej, ale niektóre drukują w kwadracikach w stylu Instagram.

Za pomocą aplikacji HP Sprocket można dostosować zdjęcia przed ich wydrukowaniem, a nawet zeskanować zdjęcia zębatek i zębatek, aby wyświetlić kolejkę w rozszerzonej rzeczywistości i odblokować zawartość. Jeśli koszty tuszu są problemem w biurze, Epson EcoTank ET-4760 łączy w sobie zastraszający zestaw funkcji ze stosunkowo niskimi kosztami tuszu. EcoTank ET-4760 również został zbudowany jak czołg i jest absolutną potęgą, jeśli chodzi o drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Drukarka HP Officejet Pro 9015e all-in-one została zaprojektowana jako jeden punkt produktywności dla każdej małej firmy . HP dąży do zaoszczędzenia czasu dzięki połączeniu intuicyjnej technologii i zintegrowanego zarządzania tuszem.

  • Co więcej, ta wszechstronna drukarka jest kompaktowa w rozruchu, co czyni ją idealną, jeśli masz ograniczoną przestrzeń roboczą.
  • Najlepsze drukarki zapewniają wygodne opcje drukowania wszystkich dokumentów, zdjęć i innych twardych kopii, ale wybór odpowiedniego może być trudny.
  • Jakość skanowania czarno-białych dokumentów jest wyjątkowa, choć spada do średniej dla zdjęć kolorowych.
  • Nasze procedury testowe obejmują czasowe testy drukowania w celu określenia prędkości drukowania, z zestawem standardowych dokumentów, które zawierają mieszankę tekstu i Grafiki oraz kolorowych zdjęć.

Pixma TS205 jest jedną z najtańszych drukarek, które można kupić, a kiedy spojrzysz na to, czego jej brakuje – bez Wi-Fi, bez skanera,bez funkcji przyjaznych dla chmury lub smartfonów – naprawdę nie trudno zrozumieć, dlaczego. Wszystko, co otrzymujesz, to kompaktowa drukarka atramentowa, która łączy się przez USB, drukuje czarne strony tekstowe w powolnym tempie 7,5 ppm, a strony z kolorową grafiką w bolesnym tempie 1,6 ppm. Ceny i żywotność tych części różnią się znacznie, ale jeśli zrobisz wystarczająco dużo drukowania, wszystkie będą musiały zostać wymienione. Zawsze uwzględniamy wszystkie odpowiednie materiały eksploatacyjne przy obliczaniu kosztów druku. Aby obliczyć koszt na stronę, znajdujemy najlepszą cenę dla każdej drukarki o najlepszej wartości tonera lub wkładu atramentowego i dzielimy ją przez znamionową liczbę stron.

Canon Pixma Ts5050

Fotocentryczne atramenty mogą drukować na płytach DVD lub innych nośnikach optycznych. Drukarki z obsługą sieci Web, zarówno w modelu domowym, jak i biurowym, mogą łączyć się bezpośrednio z Internetem za pośrednictwem sieci Wi-Fi, aby uzyskać dostęp do wybranych treści i drukować je bez konieczności pracy z komputerem. Wiele modeli Wi-Fi umożliwia drukowanie dokumentów i obrazów z urządzeń przenośnych. Niektóre modele pozwalają wysyłać dokumenty do drukarki z dowolnego miejsca na świecie, a następnie można je wydrukować. Nasze zestawienie najlepszych drukarek all-in-one pomoże Ci przesiać wiele dostępnych opcji.

Centrum Pomocy Ups: Obsługiwane Drukarki Termiczne

Wymagający użytkownicy mogą potrzebować czegoś więcej funkcji, na przykład skanera. Kartridże są dość drogie, ale można uzyskać z nich doskonałą jakość, a opcjonalne kartridże o wysokiej wydajności pozwalają wydrukować do trzech razy więcej czarnego tekstu i dwa razy więcej kolorowych stron. Model 7720 jest również idealnym wyborem do profesjonalnej jakości broszur i ulotek w przyzwoitej cenie i w zaciszu własnego domu, zapewniając wydruki odporne na wodę, rozmazanie i blaknięcie. Dla tych, którzy szukają mniejszej kolorowej drukarki laserowej, odpowiedniej do małego lub domowego biura, jest HP Color LaserJet Pro M255dw. Nie ma wszystkich dzwonków i gwizdków, których można oczekiwać od drukarki zaprojektowanej do dużego biura, ale nie oszczędza na podstawowych rzeczach.

Jednak drukarki laserowe są zwykle bardziej pojemne i hałaśliwe niż równoważne drukarki atramentowe i zajmują więcej miejsca na biurku. Epson EcoTank pro ET-5850 łączy w sobie imponująco niskie koszty atramentu z mnóstwem przyjaznych dla biznesu funkcji, aby zająć miejsce najlepszej drukarki atramentowej dla małych firm, którą recenzowaliśmy. Projekt EcoTank wykorzystuje zbiorniki z atramentem wielokrotnego napełniania i zawiera wystarczającą ilość zapasowych butelek z atramentem, aby wydrukować tysiące stron. Drukarka dla małych firm może drukować ponad 3000 stron miesięcznie i jest w stanie obsłużyć wszystko, co może na nią rzucić Twój zespół. Drukarka oferuje funkcję skanowania, kopiowania i faksowania, podwójne 250-stronicowe kasety papierowe, automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy oraz duży, łatwy w użyciu 4,3-calowy Ekran Dotykowy dla wygodnych operacji.

Jeśli chcesz skanować, faksować lub kopiować wielostronicowe dokumenty, poszukaj automatycznego podajnika dokumentów, który pomoże Ci zrobić to automatycznie. Jeśli wykonujesz dużo pracy biurowej, duplexing ADF pomoże, jeśli pracujesz z dwustronnymi oryginałami. Najlepsze Skanery MFP świetnie radzą sobie z przechwytywaniem starych zdjęć, ale jeśli chcesz skanować slajdy lub negatywy, potrzebujesz dedykowanego skanera.

Potrafi bardzo szybko wydrukować duże dokumenty, takie jak rękopisy, a przede wszystkim jakość jest niezmiennie wysoka. Jeśli potrzebujesz wydrukować wiele stron i potrzebujesz dodatkowej funkcjonalności skanera i ADF, to jest to urządzenie AIO dla Ciebie. Papier z recyklingu również poprawił się pod względem jakości i można znaleźć 100% makulatury post-consumer-content do wielu zastosowań, w tym okładki i jasny biały papier nadaje się do użytku biznesowego. Na rynku dostępne są również inne rodzaje papieru przyjaznego dla środowiska, takie jak papier uniwersalny wykonany z trzciny cukrowej i papier fotograficzny wykonany z bawełny.

Ale oprócz drukowania dokumentów, skanowania i kopiowania na skanerze płaskim, a nawet faksowania, Envy 7855 jest również bardzo dobrą drukarką fotograficzną, obsługującą wszystko, od małych zdjęć wielkości portfela po bezramkowe 8 x 10s. Niezależnie od tego, czy drukujesz podstawowe dokumenty tekstowe, kolorowe zdjęcia, czy skanujesz materiały, aby zapisać je na później, jakość była doskonała. I jakoś, pomimo niewielkich rozmiarów drukarki, udaje jej się pochwalić 2,5-calowym kolorowym ekranem dotykowym, 10-stronicowym automatycznym podajnikiem dokumentów i całkowitą wagą podróży zaledwie 6,7 funta z dołączoną baterią. Chcielibyśmy, aby był trochę tańszy lub miał nieco lepszą żywotność baterii, ale są to małe skargi, biorąc pod uwagę, ile można zrobić z HP OfficeJet 250.

Jest też dużo miejsca na papier z tacą Główną na 350 arkuszy i opcją aktualizacji, więc jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek będziesz potrzebować innej drukarki domowej. Ta drukarka laserowa Średniej klasy jest idealna do szybkiego drukowania wielu stron. Należy pamiętać, że ta drukarka nie skanuje ani nie kopiuje i będzie łączyć się z komputerem tylko przez Wi-Fi, ponieważ nie ma portu USB. Używając przystępnych cenowo butelek z atramentem, oferuje fantastyczną długoterminową wartość, a jakość druku jest niezmiennie doskonała.

Możemy zapewnić biurowe drukarki laserowe dla każdej firmy; pomagając Ci wykonać szeroki zakres zadań, od zarządzania przepływem pracy po drukowanie profesjonalnych dokumentów. Rozumiemy potrzebę materiałów eksploatacyjnych do drukowania, takich jak tusz, toner i papier – i czasami potrzebujesz ich szybko. Dlatego oferujemy dostawę na następny dzień roboczy wszystkich drukarek i materiałów eksploatacyjnych, gdy zamówisz przed godziną 16.30.

Wiele z nich jest monochromatycznych i faworyzuje drukowanie tekstu i Grafiki nad zdjęciami. Większość drukarek jest przeznaczona do drukowania tekstu, grafiki lub zdjęć. Ogólnie rzecz biorąc, modele biznesowe wykorzystują technologię laserową i są nastawione na tekst , podczas gdy drukarki domowe faworyzują zdjęcia. W ramach tych rozważań drukarki nadal różnią się znacznie pod względem jakości wydruków dla tych kategorii. Niektóre drukarki biznesowe mogą obsługiwać wszystkie trzy typy wydruków na tyle dobrze, że mogą być używane do wewnętrznego drukowania broszur i innych materiałów marketingowych.

Epson Expression XP-3100 jest stylowy, kompaktowy i może drukować, skanować i kopiować. Wydruki są wyraźne, żywe i ekonomiczne dzięki indywidualnym farbom i dwustronnemu drukowaniu. Jest również elastyczny dzięki Wi-Fi i Wi-Fi Direct do drukowania bez sieci bezprzewodowej. HP Sprocket 200 to super przenośna drukarka, która może szybko wydrukować zdjęcia w smartfonie i mediach społecznościowych za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji HP Sprocket z Bluetooth. Każdy może połączyć się z drukowaniem i przeglądaniem udostępnionych zdjęć, więc ten model jest świetny na wydarzenie takie jak ślub.