Wynajem Nawilżaczy Przenośnych

Wiele centralnie ogrzewanych domów cierpi na powietrze, które jest zbyt suche dla optymalnego zdrowia, czasami z wilgotnością nawet o połowę niższą od zalecanego poziomu wilgoci w powietrzu. Może to prowadzić do lub pogorszyć warunki oddechowe, suchość skóry, ból gardła i kaszel. Używanie nawilżacza jest idealnym sposobem na złagodzenie potencjalnych problemów zdrowotnych związanych z oddychaniem zbyt suchym powietrzem. Ustawienie odpowiedniego poziomu wilgotności latem jest ważne, szczególnie jeśli mieszkasz w wilgotnym miejscu. Jeśli dzielisz swój dom z innymi lub masz zwierzęta domowe, wysoki poziom wilgotności może wywołać alergeny i zagrozić jakości powietrza. Możesz zobaczyć pleśń rozwijającą się za szybą w oknach od kondensacji.

  • Zastanów się, gdzie planujesz używać nawilżacza, na przykład w salonie, pokoju dziecięcym lub sypialni, a następnie miej to na uwadze podczas dokonywania ostatecznego wyboru.
  • Dzięki ustawieniu ultradźwiękowego nawilżacza chłodnej mgły będziesz musiał wypełnić go wodą demineralizowaną.
  • Mgiełka powstająca z ciepłych nawilżaczy mgły jest bardzo kojąca i tworzy uczucie relaksu w pomieszczeniu, szczególnie w okresie zimowym.

Jest też cichy, działa na 24dB, więc wrzuć trochę olejku lawendowego i nie będziesz miał problemu z dryfowaniem. Z drugiej strony używanie zbyt dużego nawilżacza może stwarzać własne problemy, gdy poziom wilgotności staje się zbyt wysoki. Jak wspomniano, 40% jest optymalne, ale poziomy wilgotności w pomieszczeniach od 30% do 50% są uważane za dobre dla zdrowia i komfortu. Poniżej 30% jest zbyt sucha, a ryzyko powoduje krótkotrwałe problemy zdrowotne i zaostrza problemy długoterminowe.

Oprócz funkcji światła i aromaterapii, jedną z głównych zalet tego urządzenia jest zintegrowany timer. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz poprawić Wilgotność w domu bez ryzyka nadmiernej wilgoci, umożliwiając ustawienie nawilżacza na określony czas, gdy możesz nie być w pobliżu, aby go wyłączyć. Chociaż jest łatwy w użyciu, gdy już go zawiesisz, możesz początkowo walczyć ze względu na słabe instrukcje, a wierzch może być skrzywiony, aby usunąć, gdy musisz uzupełnić. Dostępny jest również tryb automatycznego nawilżania z inteligentnym czujnikiem, który kontroluje strumień mgły i utrzymuje idealny poziom wilgotności przez cały dzień.

To szczególnie przydaje się w nocy lub gdy trzeba skupić się na innych pracach domowych. Posiada wbudowany humidistat, który pozwala użytkownikom ustawić i utrzymać preferowany poziom wilgotności. Po wybraniu idealnego poziomu wilgotności humidistat automatycznie włączy i wyłączy urządzenie, aby utrzymać ten poziom.

Nawilżacz UV może również wykorzystywać technologie ultradźwiękowe lub wyparne obok technologii UV. Higrostat kontroluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, podobnie jak termostat kontroluje temperaturę w grzejniku. Jest to o wiele lepsze i bardziej energooszczędne niż po prostu ciągłe włączanie maszyny. Dostępne są 3 różne poziomy mgły, a także przydatny timer i inteligentny tryb uśpienia, który dba o poziom wilgotności podczas snu. Popraw atmosferę w swoim pokoju dzięki ultradźwiękowemu nawilżaczowi Solac HU1061 Air od Kyoto.

To Decydujące Kryteria Wyboru Odpowiedniego Nawilżacza

Niezależnie od tego, czy nie byłeś chłodną mgłą, czy czymś innym niż nawilżacz powietrza, znajdź coś, co pomoże poprawić poziom wilgotności w domu lub biurze. Wilgotność nie zawsze może być czymś, o czym myślisz w domu lub biurze, jednak suche powietrze może być przyczyną wielu problemów, takich jak sucha skóra, a także może pogorszyć objawy przeziębienia lub grypy. W pomieszczeniach o niskiej wilgotności nawilżacz chłodnej mgły może znacząco wpłynąć na poziom wilgoci w powietrzu.

Jeśli masz ochotę zmienić ustawienia, po prostu użyj bezpłatnej aplikacji VeSync w telefonie, aby dostosować wyjście. Możesz też wypróbować funkcję sterowania głosowego za pośrednictwem Alexa i Asystenta Google. Nawilżacze ciepłej mgły zagotują wodę, a następnie rozpraszają ją jako drobną ciepłą mgłę. Ma to dodatkową zaletę, że zabija wszelkie bakterie, które mogą być obecne w wodzie. Ta funkcja sprawia, że są nieco bardziej higieniczne niż ich chłodne odpowiedniki mgły, zwłaszcza jeśli nie dezynfekujesz swoich tak regularnie, jak to zalecane.

Mierzy poziom temperatury i wilgotności i dostosowuje się, aby stworzyć najbardziej komfortowe środowisko. Wnętrze nawilżacza mgły jest wykonane z antykorozyjnego materiału PP, który może być używany jako dyfuzor aromatu i dodając do niego olejki eteryczne,delikatna zimna mgiełka zachowuje zapach olejków eterycznych. Uważaj, aby nie pozostawić ciepłego nawilżacza mgły wokół małych dzieci, ponieważ elementy grzejne urządzenia mogą powodować oparzenia delikatnej skóry. Chociaż możemy czuć, że cierpimy z powodu mroźnych, wilgotnych zim na zewnątrz, ludzie często włączają ogrzewanie w środku. Oznacza to, że powietrze w domu nie tylko staje się ciepłe, staje się bardzo suche, a to może być niewygodne. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest zainwestowanie w nawilżacz powietrza.

Postępuj zgodnie z instrukcjami ostrożnie, chociaż wiele modeli nie zadziała, jeśli dodasz oleje bezpośrednio do zbiornika na wodę. Energooszczędny i wydajny nawilżacz zapewnia precyzyjne nawilżanie i zmniejsza zużycie energii, z automatycznym wyłączaniem po opróżnieniu. Praktycznie cichy i niewidoczny Nawilżacz Oskar z łatwością zapewnia optymalną higienę i świeżość. Jego innowacyjna konstrukcja pozwala również na stosowanie z olejkami eterycznymi, dzięki czemu masz nawilżacz i dyfuzor aromaterapii all-in-one. Urządzenie posiada wbudowany pojemnik zapachowy na wszystkie Twoje ulubione olejki eteryczne.

Technologia ultradźwiękowa wraz ze zbiornikiem na wodę o pojemności 3,2 L, umożliwi stworzenie zdrowej, przyjemnej, pachnącej atmosfery z ulubionymi zapachami, wybierając z 3 możliwych poziomów intensywności. Odpowiedź jest prosta-każdy, kto znajdzie swoje środowisko domowe zbyt suche. Suchość może zaostrzyć problemy w szczególności dla osób z astmą lub alergią, lub osób cierpiących na przeziębienie, grypę, zapalenie zatok lub ból gardła. Urządzenia z serii Currys’ humidifier UK zapewniają ciszę nawilżającą, aby ułatwić oddychanie bez rozpraszania się przez hałas. Zbyt suche powietrze w pomieszczeniu często prowadzi do problemów zdrowotnych. Poza znanymi problemami zdrowotnymi dotyczącymi dróg oddechowych i oczu, zbyt suche powietrze w pomieszczeniu często powoduje wyczerpanie, znużenie i brak koncentracji.

Kontrola Wilgotności

Jeśli poziom wilgotności w pokoju spadnie poniżej 30%, będziesz potrzebować nawilżacza. Jeśli zauważysz, że powietrze jest suche i czerstwe w zimie, jest to również świetna opcja. Ponadto, jeśli zauważysz, że często chorujesz, może to pomóc zmniejszyć rozprzestrzenianie się zarazków. Myjki powietrzne pomagają oczyścić powietrze, jednocześnie zwiększając wilgotność w pomieszczeniu. Dzięki atrakcyjnej, siedmiokolorowej funkcji światła możesz używać tego nawilżacza przy łóżku lub pochwalić się nim w salonie.

Oświetlenie

Specjaliści medyczni podkreślają, że jesteśmy w stanie zmniejszyć ryzyko infekcji poprzez zwiększenie poziomu wilgotności w budynkach. W ten sposób zwiększając poziom wilgotności do ok. 50 % przez nawilżanie zmniejszy ryzyko transmisji. Ponadto nawilżone powietrze poprawia sytuację obronną organizmu poprzez skuteczniejsze oczyszczanie dróg oddechowych i lepszą obronę immunologiczną.

Większość nawilżaczy na naszej liście jest ultradźwiękowa, z opcją chłodnej lub ciepłej mgły. Jeśli zdecydujesz się na nawilżacz ciepłej mgły, ważne jest, aby trzymać je z dala od nienadzorowanych dzieci lub zwierząt domowych. Jeśli nie możesz rozciągnąć się do Philips 3000i AC3829, Sharp Ua0hd40u-L jest świetną alternatywą. Oprócz tego posiada to, co Sharp nazywa „technologią Plazmacluster Ion”, która emituje jony dodatnie i ujemne, które Sharp twierdzi, że mogą zwalczać wpływ bakterii, wirusów, zapachów i elektryczności statycznej. Jeśli chodzi o wilgotność i komfort we własnym domu, często łatwiej jest podkręcić Klimatyzator niż spróbować dodać wilgoć do powietrza. Często zdarza się, że poziom wilgotności w pomieszczeniach spada poniżej 35% W suche dni, czyli wtedy, gdy zaczynasz czuć się niekomfortowo i zaczynasz mieć problemy z suchą skórą.

Dla wokalistów i wszystkich profesjonalistów głosowych jest to zdecydowanie najlepsza opcja. Istnieją tańsze opcje tam, ale masz dużo za swoje pieniądze z tego nawilżacza. Nawilżacze mogą pomóc złagodzić objawy alergii i astmę wywołaną alergią.

Wyższe niż 50% tworzy przyjazne środowisko dla bakterii, roztoczy i pleśni – nie wspominając o zapachu stęchlizny. Niektóre z nich można w dużej mierze przypisać ustawieniom nawilżacza w przeciwieństwie do typu. Zasadniczo, o ile nie zmienisz ustawień domyślnych, większość nawilżaczy jest ustawiona tak, aby utrzymać wilgotność na poziomie około 45%. Gdy wilgotność zbliża się do tej wartości, urządzenie ma tendencję do zmniejszania tempa wytwarzania mgły, aby zapewnić stały poziom wilgotności. Ten typ nawilżacza wykorzystuje technologię ultrafioletowego światła do dezynfekcji wody, zanim zostanie ona zamieniona w mgłę. Zapewnia to usunięcie 99,999% zarazków, bakterii i pleśni, a zatem wydalona mgła jest wolna od zarazków i zdrowa do oddychania.

Biały aluminiowy korpus i wielokrotnie nagradzana kompaktowa konstrukcja sprawiają, że urządzenie wygląda minimalistycznie. Ponadto subtelne niebieskie oświetlenie wodne nadaje bardzo futurystyczny wygląd i podwaja się jako poręczne Światło Nocne. Nie martw się, w razie potrzeby funkcję oświetlenia wody można wyłączyć. Nawilżacz ciepłej pary Honeywell może pracować do 12 godzin na jednym napełnianiu. Skonfigurujesz go wieczorem, przed pójściem spać i skorzystasz z jednej pełnej nocy wysokiej jakości powietrza w sypialni.

Jak sama nazwa wskazuje, Nawilżacze chłodnej mgły działają poprzez wypuszczanie chłodnej mgły do powietrza, działając zarówno jako klimatyzator, jak i nawilżacz. Nawilżacze są dostępne w różnych typach, z których każdy ma swoje zalety i wady. Główne różnice, jakie użytkownicy znajdą, to między nawilżaczami chłodnej mgły a nawilżaczami ciepłej mgły. Ten lekki i przenośny nawilżacz ma zarówno chłodną mgłę, jak i ciepłe wilgotne otoczenie, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania zarówno w miesiącach letnich, jak i zimowych. Technologia zmiękczania wody żywicznej usuwa wszystkie zanieczyszczenia z wody, w tym wapień, jony wapnia i magnezu, które znajdują się w twardej wodzie.

Oba modele nawilżają powietrze do idealnego poziomu i jednocześnie niezawodnie odfiltrowują pyłki, sierść zwierzęcą lub kurz domowy. Myjka powietrzna AW 10 S działa bez typowych mat filtracyjnych, dzięki czemu urządzenie jest szczególnie łatwe w czyszczeniu. Procesy oczyszczania i nawilżania powietrza są aktywowane przez inteligentny czujnik. Ponadto Myjka powietrzna jest wyposażona w funkcję filtra HEPA na żądanie dla optymalnej wydajności oczyszczania powietrza. Ten duży nawilżacz ultradźwiękowy o pojemności 3,8 L natychmiast odparowuje wodę do powietrza przez 20 godzin – jest idealny do użytku w każdym pomieszczeniu w domu z suchym powietrzem. Zintegrowana taca, która umożliwia dodawanie własnych olejków eterycznych, może być również używana jako dyfuzor aromatu, jeśli chcesz dodać relaksujący zapach do powietrza.

Podlewanie

Szukaliśmy na forach Mumsnet postów o tym, które chłodne i ciepłe Nawilżacze mgły Mumsnetters naprawdę uwielbiały dla siebie i swoich dzieci. Przyjrzeliśmy się również innym recenzjom, aby zobaczyć, które Nawilżacze działają dobrze na całym świecie. Funkcja timera jest również niezbędna do rozważenia przy zakupie nawilżacza. Dzięki tej funkcji nie musisz się martwić o działanie nawilżacza, ponieważ jest on automatycznie ustawiany na kilka godzin.

Suche gardło i nos są również mniej skuteczne w wychwytywaniu brudu, kurzu i bakterii. Jeśli twój dom jest zbyt suchy, może to również prowadzić do pęknięć i szczelin w ścianach i sufitach. Po rozważeniu, gdzie używasz nawilżacza, idealnie jest wiedzieć, czego więcej od niego chcesz, w tym inteligentnej technologii, łatwych do wymiany filtrów lub dodanych dyfuzorów olejków eterycznych. Te wielokrotne dodatki oczywiście wpłyną na cenę nawilżacza, który może się zmienić tak samo jak same urządzenia. Gdy powietrze przechodzi przez filtr nawilżacza, trochę odparowuje, wysyłając wilgoć do powietrza i podnosząc poziom wilgotności w pomieszczeniu, w którym się znajduje.